Zlaté kosmetické kouzlo od Sea of Spa

Společnost Sea of Spa, která se jako jedna z prvních začala zabývat výrobou kosmetiky z Mrtvého moře přímo v Izraeli, klade důraz jak na účinnost svých produktů, tak na jejich design. Již dlouhá léta máme v povědomí blahodárné účinky minerálních látek obsažených v soli Mrtvého moře na pokožku obličeje a těla, které napomáhají léčit ekzémy, lupénku a další kožní nemoci, což dokazuje, že kosmetika z Mrtvého moře s obsahem těchto minerálů je vhodná i pro osoby s citlivou či problematickou pletí. Produkty Sea of Spa jsou navíc hypoalergenní. Léčivé účinky jsou doprovázeny vynikajícími výsledky v každodenní péči o pleť.

Společnost Sea of Spa dodává svým kvalitním produktům přidanou hodnotu v podobě stylového balení. Jedinečná zlatá řada Alternativ Plus je neodolatelná a v koupelně se stává nepřehlédnutelným doplňkem.

Série Alternative Plus je řada inovativních výrobků na bázi přírodních vitamínů a minerálů Mrtvého moře v kombinaci s oleji, které dodávají pokožce přirozený, zdravý a zářivý vzhled. Řada je obohacena o 27 minerálů Mrtvého moře, produkty obsahují například olivový a brutnákový olej, který vyživuje a hydratuje pleť či hyaluronovou kyselinu chránící pokožku před volnými radikály a zvyšující přirozenou hydrataci pleti.

 • Aktivní denní krém Alternative Plus obsahuje unikátní minerály z Mrtvého moře, olivový olej, kyselinu hyaluronovou ke zvýšení absorpce vlhkosti, uklidňující Hamamelis a mikrokapsle s vitamínem A a E, díky nimž je zrychlena regenerace buněk pokožky, a napomáhají v boji s volnými radikály. Krém má také sluneční ochranný faktor, který chrání pokožku před slunečním zářením i během chladných měsíců, kdy se péče o pleť nesmí podceňovat. Používání krému má za výsledek hydratovanou, omlazenou pokožku s lepší texturou a svěžím vzhledem. Krém také napomáhá zabránit vzniku nových vrásek.
  Cena na www.morespa.cz je 645 Kč.
 • Noční aktivní výživný krém Alternative Plus poskytuje maximální ochranu před škodlivými vlivy životního prostředí a podporuje zlepšení vzhledu pokožky. Kromě minerálů z Mrtvého moře obsahuje olivový olej, pšeničné klíčky a vitamíny A, C, E a F. Vitamín C podporuje obnovení kožního kolagenu, který pokožka ztrácí během stárnutí, vitamín E působí proti volným radikálům a vitamín F se podílí na stavbě nových buněk pokožky během nočního odpočinku. Krém hloubkově vyživuje a hydratuje pokožku a dodává jí jasnější vzhled. Vhodný je pro normální až suchou pleť.
  Cena na www.morespa.cz je 645 Kč.
 • Vitamínové sérum Alternative Plus je jedinečné sérum proti vráskám, které obsahuje mimořádně kvalitní minerály z Mrtvého moře, extrakty z rostlinných olejů, omega 3 mastné kyseliny, vitamíny A, E, a F a extrakt ženšenu. Sérum pleť vyživuje, hydratuje a zlepšuje její pružnost. Pomáhá zabraňovat vzniku nových vrásek. Po použití zůstává pleť hladká a vláčná. Nejvyšší účinnost je dosažena při používání na noc nebo před odpočinkem.
  Cena na www.morespa.cz je 865 Kč.
 • Aktivní krém na oči a dekolt Alternative Plus je výjimečně lehký krém určený k ochraně choulostivých oblastí očních kontur, víček, krku a dekoltu. Krém je složen z unikátních minerálů z Mrtvého moře, vyživujícího olivového a brutnákového oleje a kyseliny hyaluronové, která zvyšuje absorpci vlhkosti. Dále obsahuje Hamamelis a alantoin, vitamin C, který propůjčuje pokožce pružnost a napomáhá oddálit vznik vrásek, vitamín A podporující omlazení buněk pokožky a vitamín E působící proti volným radikálům. Krém napomáhá hluboce hydratovat pleť a poskytovat jí pevnější a hladší texturu. Proniká hluboko do kožní vrstvy, obnovuje buňky a minimalizuje tvoření vrásek. Vhodný je pro všechny typy pokožky.
  Cena na www.morespa.cz je 645 Kč.
 • Tělový krém Alternative Plus zanechává pokožku díky rostlinným výtažkům a pečujícím olejům pružnou, voňavou a hedvábně jemnou. Obsahuje také minerály z Mrtvého moře, které mají výživné, hydratační a revitalizační účinky. Luxusní krém je obohacen o vitaminy A a E, které chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy, zjemňují ji a zklidňují. Snadno a rychle se vstřebává a je vhodný pro všechny typy pokožky.
  Cena na www.morespa.cz je 405 Kč.