Série Black Pearl od Sea of Spa

Společnost Sea of Spa podporuje přirozenou krásu, její produkty jsou čistou kombinací darů přírody. Přináší inovativní sérii Black Pearl (Černá perla), tvořenou z výrobků založených na revolučních kombinacích látek, jež napomáhají udržovat zdravou pokožku a zabraňovat jejímu stárnutí.

Jedinečné produkty této série jsou vyráběny z maximálně účinných složek, jako je prášek z černých perel nebo minerály Mrtvého moře a mořské řasy. Propracované kombinace těchto prospěšných látek poskytují to nejlepší řešení v boji s příznaky stárnutí. Výrobky řady Black Pearl tak podporují procesy obnovy pleťových buněk, zvyšují elasticitu a zároveň zaručují optimální výživu pokožky.

 • Unikátní denní hydratační krém Black Pearl SPF 25 obsahuje UV filtr, prášek z mořských řas a minerály z Mrtvého moře, které regenerují buněčnou strukturu pokožky, vyživují ji, hydratují a zjemňují. Krém je obohacen o aktivní látky pro maximální ochranu pokožky obličeje, pleť osvěžuje, zbavuje ji suchých míst, obnovuje její vitalitu a dodává jí hladký sametový nádech. Určený je pro suchou až velmi suchou pleť.
  Cena: 925 Kč
 • Vysoce účinný noční krém Black Pearl obsahuje speciální kombinaci perlového prášku a mořských řas, které regenerují buněčnou strukturu pokožky, vyživují ji, hydratují a zjemňují. Krém pleť chrání a omlazuje. Vhodné je pro všechny typy pleti a navíc se snadno a rychle vstřebává.
  Cena: 925 Kč
 • Regenerační kapsle Black Pearl pomáhají při revitalizaci unavené a stárnoucí pleti, zlepšují její pružnost a elasticitu. Tobolky obsahují oleje a vitamíny, které jsou absorbovány hluboko do pokožky, ta je tak dokonale vyživována, stává se pružnější, jemnější a mladší. Vhodné pro normální, suchou až velmi suchou pleť.
  Cena: 1 290 Kč
 • Prestige G maska obsahuje bahnu z Mrtvého moře, které obsahuje velké množství mimořádně kvalitních minerálů a stopových prvků, jež regenerují buněčnou strukturu pokožky, zklidňují ji a zjemňují. Bahenní maska je obohacena o vitaminy, přírodní oleje a rostlinné výtažky. Pleť je po použití jasná a hladká. Použití pro všechny typy pleti.
  Cena: 1 150 Kč
 • Osvěžující čistící mléko a tonikum Black Pearl  jsou obohaceny o výtažky z mořských řas, které obsahují velké množství důležitých, pro lidskou pokožku nenahraditelných, minerálů, vitaminů a aminokyselin. Mléko i tonikum pleť obličeje šetrně zbaví všech nečistot, nevysušuje ji a zanechá ji čistou, hladkou a svěží. Určeno pro všechny typy pleti.
  Cena: 324 Kč
 • Luxusní tělový krém pokožku hydratuje, vyživuje, zjemňuje a celkově regeneruje. Rychle se vstřebává, zanechává pokožku pružnou, hedvábnou a dodává ji příjemnou vůní. Vhodný pro všechny typy pokožky.
  Cena: 445 Kč
 • Vyživující krém na ruce a nehty poskytuje dlouhodobou a účinnou ochranu. Obsahuje speciální kombinaci perlového prášku, mimořádně kvalitních mořských řas a minerálů z Mrtvého moře, které regenerují buněčnou strukturu pokožky, vyživují ji, hydratují a zjemňují. Krém obsahuje také vzorec soli, stabilizátory a radiační filtry, které pokožku chrání. Vhodný pro suchou až velmi suchou pokožku.
  Cena: 295 Kč
 • Jemný krém na nohy Black Pearl byl vytvořen speciální kombinací mořských řas a minerálů z Mrtvého moře. Krém změkčuje a vyhlazuje kůži na nohou, zabraňuje její vysoušení a popraskání. Rychle se vstřebává a zanechává dlouhodobě příjemný pocit uvolnění také díky deodorační aktivní látce, která zabraňuje zápachu z nohou. Pro všechny typy pokožky.
  Cena: 245 Kč