Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, který povyšuje zábavu na novou úroveň díky pohlcujícímu displeji a bezproblémovému výkonu

Společnost Xiaomi představuje Redmi Pad Pro, nejnovější přírůstek do svého portfolia tabletů. Redmi Pad Pro je určen pro uživatele, kteří hledají velkou zobrazovací plochu pro pohlcující audiovizuální zábavu, online prohlížení a hraní her na cestách. Je vybaven velkým displejem pro vyšší vizuální čistotu, který nabízí bezkonkurenční zábavu. Redmi Pad Pro využívá systém Xiaomi HyperOS pro snadné propojení různých zařízení a je dokonalým společníkem pro ty, kteří si chtějí odpočinout po celodenním studiu nebo práci.

Bezkonkurenční audiovizuální zábava díky velkému displeji

Redmi Pad Pro se pyšní působivým 12,1palcovým 144Hz displejem s poměrem stran 16:10, který nabízí nejen výjimečné zobrazení, ale také zajišťuje optimální pohodlí při delším používání.¹ Díky rozlišení 2,5K (2560 x 1600) s jemností 249 ppi vdechne Redmi Pad Pro život každému detailu a zajistí pohlcující zobrazení ideální pro obsah ve vysokém rozlišení. Obnovovací frekvence 120 Hz zaručuje, že Redmi Pad Pro poskytuje plynulou odezvu v různých aplikacích, od navigace v dokumentech až po dynamické hraní her.²

Pro další vylepšení zábavy je tablet vybaven čtveřicí stereo reproduktorů integrovaných s technologií Dolby Atmos® pro vylepšení zvuku. Tato konfigurace umožňuje uživatelům ponořit se do čistého zvuku ve vysokém rozlišení, ať už jsou hluboce pohlceni oblíbeným televizním seriálem, nebo objevují nové světy v nejnovějších hrách.

Bezproblémová integrace a spolehlivý výkon pro provoz na úrovni vlajkové lodi

Redmi Pad Pro je vybaven pokročilým systémem Xiaomi HyperOS, který se snadno integruje do každodenního života uživatelů, usnadňuje sdílení obsahu, rychlé přenosy fotografií a zajišťuje bezproblémovou spolupráci mezi zařízeními.³ Je poháněn mobilní platformou Snapdragon® 7s Gen 2, která zajišťuje plynulý a spolehlivý výkon na úrovni vlajkové lodi pro práci i zábavu a umožňuje uživatelům plynule přecházet mezi jednotlivými úkoly. S baterií o kapacitě 10000 mAh (typ) a rychlým nabíjením až 33 W vás Redmi Pad Pro udrží v plné síle a připravené k práci, čímž zajistí nepřerušovanou zábavu a produktivitu po celý den.⁹

Inovativní příslušenství

Redmi Pad Pro je první Redmi tablet, který podporuje klávesnici Redmi Smart Keyboard a pero Redmi Smart Pen, což z něj dělá dokonalého společníka pro zábavu a produktivitu.⁴ Pero Redmi Smart Pen je vybaveno 4096úrovňovou citlivostí na tlak a vzorkovací frekvencí 240 Hz, takže nabízí plynulé psaní. Díky baterii s kapacitou 80 mAh (typ), která na jedno nabití poskytuje až 12 hodin psaní, mohou uživatelé snadno zachytit své spontánní nápady.⁸ Klávesnice Redmi Smart Keyboard nabízí pohodlné psaní jako na počítači se vzdáleností kláves 1,3 mm a roztečí kláves 19 mm. Má také přidaný držák pro pero Redmi Smart Pen, což z těchto dvou doplňků činí dokonalou dvojici, díky níž mohou uživatelé na tabletu Redmi Pad Pro bez námahy rozvíjet svou kreativitu a plnit úkoly s maximální efektivitou.

Cena a dostupnost

Redmi Pad Pro bude k dispozici v barvách Gravity Gray, Mint Green a Ocean Blue. ⁵

Redmi Pad Pro Wi-Fi (6 GB + 128 GB) bude v prodeji za maloobchodní doporučenou cenu 6 999 Kč od 3. června 2024. Od 3. do 16. června se na něj rovněž vztahuje zaváděcí akce, v rámci které ho pořídíte s 10% slevou a obdržíte k němu pouzdro v hodnotě 599 Kč zdarma.

Klávesnice Redmi Pad Pro Keyboard bude k dispozici za 1 699 Kč a pero Redmi Pad Pro Pen za 1 299 Kč.

Všechny zde zmíněné produkty seženete na www.xiaomicesko.cz a prostřednictvích oficiálních prodejních kanálů společnosti Xiaomi.

 

Rychlé specifikace tabletu Redmi Pad Pro

  Redmi Pad Pro
Displej  

l  12.1″ 2.5K(2560 x 1600) displej s jemností 249 ppi¹

 

l  120Hz obnovovací frekvence AdaptiveSync ²

 

l  Jas: 500 nitů, HBM 600 nitů

 

l  Barevná hloubka: 12 bitů, 68,7 miliardy barev

 

l  Kontrast 1500:1

 

l  Podpora Dolby Vision®

 

l  Certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light (hardwarové řešení)

 

l  Certifikace TÜV Rheinland Flicker Free

 

l  Certifikace TÜV Rheinland Circadian Friendly

 

l  Ochrana obrazovky Corning® Gorilla® Glass 3

 

Výkon  

l  Mobilní platforma Snapdragon® 7s Gen 2

 

– 4nm procesní technologie

 

– CPU: Osmijádrový procesor s frekvencí až 2,4 GHz

 

– GPU: Qualcomm® Adreno™ GPU

 

l  Paměť LPDDR4X + úložiště UFS 2.2

 

l  Dostupné konfigurace⁶

 

– 6GB+128GB

 

– 8GB+128GB

 

– 8GB+256GB

 

l  Podporuje až 1,5TB rozšiřitelné úložiště

 

Fotoaparát a zvuk  

l  8MPx zadní fotoaparát

 

-1/4″, f/2, 1.12μm

 

Nahrávání videa

 

-1080p 1920×1080 30fps

 

-720p 1280×720 30fps

 

l  8MPx přední fotoaparát

 

-1/4″, f/2.28, 1.12μm

 

Nahrávání videa

 

-1080p 1920×1080 30fps

 

-720p 1280×720 30fps

 

l  Čtyři stereo reproduktory

 

l  Podporuje Dolby Atmos® a Hi-Res Audio

 

 

Software  

l  Xiaomi HyperOS

 

-Home screen+³

 

– Spolupráce mezi zařízeními ³

 

-Network sync³

 

-Xiaomi Smart Hub⁷

 

Konektivita  

l  Wi-Fi 6

 

l  Bluetooth® 5.2

 

Design  

l  Robustní kovová unibody konstrukce

 

l  Bravy: Graphite Gray, Mint Green a Ocean Blue⁵

 

l  Rozměry: 280.0 mm x 181.85 mm x 7.52 mm⁸

 

l  Hmotnost: 571 g⁸

 

Baterie a nabíjení  

l  Velká kapacita 10 000 mAh (typ)

 

l  33W rychlé nabíjení⁹

 

l  USB-C

 

Příslušenství  

l  Redmi Pad Pro Keyboard

 

l  Redmi Smart Pen

 

l  4096úrovňová citlivost na tlak

 

l  Vzorkovací frekvence dotyku 240 Hz

¹ Velikost displeje Redmi Pad Pro je při měření úhlopříčky přibližně 12,1 palce. Zobrazitelná plocha je menší kvůli zakřiveným rohům. Rozměry jednotlivých produktů se mohou lišit.

² Obnovovací frekvence se automaticky nastaví na 30/48/50/60/90/120 Hz v závislosti na aktuální situaci. Uživatelé mohou obnovovací frekvenci nastavit také ručně na 60/90/120 Hz. Obnovovací frekvence může být omezena podporou aplikace.

³ Zařízení musí být přihlášena ke stejnému účtu Xiaomi. Tablet i telefon by měly zapnout WLAN a Bluetooth. Funkce propojení podporují tablety Redmi Pad Pro, Xiaomi Pad 6S Pro 12.4, Xiaomi 14, Xiaomi 14 Ultra a další. Plány na vydání dalších modelů budou oznámeny později. Pro další oznámení sledujte komunitu Xiaomi nebo přejděte na mi.com/global.

⁴ Pero Redmi Smart Pen a klávesnice Redmi Pad Pro se prodávají samostatně. Dostupnost se může v různých regionech lišit.

⁵ Dostupnost barev se může v jednotlivých regionech lišit.

⁶ Dostupné konfigurace se mohou v různých regionech lišit. Dostupné úložiště a paměť RAM jsou menší než celková paměť z důvodu uložení operačního systému a softwaru předinstalovaného v zařízení.

⁷ Zařízení musí být přihlášena ke stejnému účtu Xiaomi a připojena ke stejné místní síti s aktivovanou sítí WLAN a Bluetooth®. Aktivujte Xiaomi Smart Hub v Nastavení – Oznámení a stavový řádek.

⁸ Data testována v interních laboratořích Xiaomi, skutečné výsledky se mohou lišit.

⁹ 33W kabelové nabíjení znamená, že výstupní výkon adaptéru je 33 W. Skutečný výstupní výkon se může lišit v závislosti na prostředí.