POCO vytváří nový vlajkový segment trhu s nejnovější generací řady F

Zažijte na vlastní kůži superschopnosti nového POCO F6 Pro a nechte se unést rychlostí s POCO F6.

Značka POCO, která je oblíbená mezi mladými technologickými nadšenci po celém světě, se chystá nově definovat segment mobilních vlajkových lodí uvedením řady POCO F6 s masivním vylepšením výkonu a zážitků, které potěší náruživé hráče, fotografické nadšence i milovníky technologií.

Model POCO F6 Pro je vybaven novou čipovou sadou Snapdragon® 8 Gen 2, která přináší zvýšený výkon, a představuje tak všestrannou vlajkovou loď. Je vybaven 6,67palcovým displejem WQHD+ 120Hz Flow AMOLED s velmi tenkými rámečky a nabízí uživatelům pohlcující vizuální zážitek. POCO F6 je výkonná vlajková loď poháněná procesorem Snapdragon® 8s Gen 3 s optimalizací WildBoost 3.0 a technologií LiquidCool 4.0, která je navržena tak, aby všem hráčům poskytla dokonalý herní zážitek.

POCO F6 Pro: Displej a výkon hodný vlajkové lodi

Nové POCO F6 Pro je všestranná vlajková loď, která vyplňuje mezeru mezi výkonnými telefony vyšší třídy. Je vybaveno vlajkovým displejem WQHD+ 120Hz Flow AMOLED s rozlišením 2K, špičkovým jasem 4000 nitů, 3840Hz PWM stmíváním1 a certifikací TÜV Rheinland pro ochranu zraku. Vylepšená čistota displeje umožňuje ostrý obraz i při přiblížení jemných detailů a zároveň nabízí co nejpohlcující zážitek ze sledování.

Je vybaveno procesorem Snapdragon® 8 Gen 2 a operačním systémem Xiaomi HyperOS spolu s obrovskou pamětí a úložištěm, což přináší zrychlený výkon a konektivitu se zvýšenou energetickou účinností.

POCO F6 Pro se také může pochlubit nejlepším systémem snímačů fotoaparátu v řadě POCO, který zajišťuje jasnější detaily i na těch nejsložitějších záběrech. Nová technologie Dual Native ISO Fusion obsahuje kanál s vysokou a nízkou citlivostí s maximálním až 16násobným rozdílem expozice. Uživatel tak může fotografovat scény s výrazným kontrastem světla a tmy a získat tak ideální kreativní záběr.

Zachyťte dokonalý okamžik pomocí režimu Burst Mode 2.0 v kreativních funkcích. Díky algoritmu POCO Imaging Engine byla výrazně optimalizována rychlost načítání a výpočtu, takže vzácné okamžiky zachytíte rychle a zřetelně. Nový algoritmus Ultra Night vám umožní vidět noc a zachytit čisté a jasné snímky s přesnějším podáním barev díky fúzi více snímků umělou inteligencí. Tato mimořádně skvělá funkce vám umožní pohrát si s fotografováním v nočních scenériích.

POCO F6 Pro je k dispozici v černé nebo bílé barvě, má na dotek velmi hladké sametové sklo se zaoblenými hranami a je vybaveno 5000mAh baterií, která vám vydrží celý den. Když potřebujete telefon nabít, inteligentní 120W nabíjení HyperCharge ho dobije na 100 % za pouhých 19 minut2

Technické specifikace v anglickém jazyce naleznete zde.

POCO F6: Ve znamení rychlosti podpořené špičkovým procesorem Snapdragon® 8s Gen 3

POCO F6 nabízí skutečně vlajkovou loď mobilních her, poháněnou nejnovějším očekávaným procesorem Snapdragon®. Klíčový důraz je kladen na schopnosti procesoru a umělé inteligence, hlavní jádro X4 podporující procesor poskytuje špičkový výkon. Se skóre AnTuTu přes 1,53 milionu3 POCO F6 snadno překonává většinu smartphonů ve svém segmentu a poskytuje plynulý a bezproblémový všestranný výkon.

S optimalizací WildBoost 3.0 od značky POCO zažijete ten nejkomplexnější možný herní zážitek. Nejnovější generace WildBoost posouvá ladění softwaru na novou úroveň díky vlastnímu algoritmu, který posouvá i velmi populární hru Genshin Impact na podporu rozlišení 1,5K, což vede ke zvýšení vizuálního zážitku jako nikdy předtím. Schopnosti umělé inteligence procesoru Snapdragon® 8 Gen 3 zajišťují vyšší energetickou účinnost a nižší teplotu pro vynikající herní akce. Pro ještě delší herní zážitek je nejnovější technologie LiquidCool vybavena novým systémem IceLoop, který zlepšuje cirkulaci páry a kapaliny, čímž odvádí teplo a výrazně zlepšuje jeho rozptyl.

POCO F6 také představuje první displej CrystalRes v řadě POCO F. Mimořádně jasný 6,67palcový Flow AMOLED DotDisplay v kvalitě vlajkové lodi nabízí obnovovací frekvenci 120 Hz, špičkový jas 2400 nitů a 68 miliard barev, což přináší živý zážitek a ohromující kvalitu 1,5K vysokého rozlišení. Velmi tenký rámeček a poměr obrazovky k tělu 94,27 % vytváří skutečně pohlcující podívanou při streamování videa, hraní her nebo čtení online. Certifikace TÜV Rheinland pro ochranu očí a certifikace šetrnosti k cirkadiánnímu cyklu a ochrany proti blikání zajišťují bezpečné a pohodlné dlouhodobé sledování.

Jako alternativu ke vzrušujícímu hraní her, kdy chcete zachytit úžasné fotografie, vám POCO F6 nabízí 50Mpx trojitý fotoaparát s ultraširokým snímačem IMX882 s velkou clonou f/1,59, který umožňuje vniknutí většího množství světla a tím vytvářet kvalitní snímky za každého osvětlení, zejména v noci. POCO F6 rovněž přichází s OIS a EIS, což je už u řady F standardem. Mezi další vlajkové fotografické funkce patří 4K video s 60 FPS, což umožňuje pořizovat mimořádně čisté video při vysoké snímkovací frekvenci. Díky výkonné čipové sadě dokáže technologie Motion Tracking Focus 2.0 sledovat pohyb lidí, zvířat a hmyzu, což ocení i ti nejzapálenější fotografové přírody.

POCO F6 je vybaveno výkonnou baterií s kapacitou 5 000 mAh a 90W turbo nabíjení se postará o 100% nabití za přibližně 30 minut. Dostupné je ve třech různých barevných variantách: Black, Green a zcela nové barvě Titanium4 5.

„Vzhledem k tomu, že technologie se vyvíjejí závratnou rychlostí, trh nyní vyžaduje všestranně výkonné chytré telefony, které jsou zároveň cenově dostupné. POCO F6 Pro se může pochlubit výkonem a zážitky vlajkové lodi a představuje letošní neuvěřitelně hodnotné zařízení ve svém cenovém segmentu. POCO F6 kombinuje nejnovější hardware a software, aby poskytlo dokonalý herní zážitek. S naší řadou F6 tvrdě zasahujeme do všech aspektů toho, co dělá smartphone vlajkovou lodí, a snažíme se nastavit nový standard v oboru,“ říká Angus Ng, vedoucí produktového marketingu POCO Global.

Technické specifikace v anglickém jazyce naleznete zde.

Ceny a dostupnosti

POCO F6 Pro je k dispozici ve dvou barevných provedeních: Black a White. Varianta 12 GB + 512 GB je v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 14 999 Kč a varianta 16 GB + 1 TB za 16 999 Kč.

POCO F6 je k dispozici ve třech barvách (Black, Green a Titanium) s úložištěm 12 GB + 512 GB za 11 999 Kč.

Všechny zde zmíněné produkty jsou již nyní dostupné na www.xiaomicesko.cz.

Na celou řadu POCO F6 navíc až do 2. června 2024 platí zaváděcí sleva 10 %.

*Cena a dostupnost se na jednotlivých trzích a prodejních kanálech liší. Dostupnost produktů a podrobné informace o regionálním prodeji naleznete na stránkách POCO.

  1. Stmívání stejnosměrným proudem pro vysoký jas a stmívání PWM pro nízký jas. Obrazovka podporuje maximální vysokofrekvenční PWM stmívání 3840 Hz, které se projeví, když je jas obrazovky nižší než 24 nitů. Podívejte se prosím na skutečné zkušenosti.
  2. 19 minut na 100 % je údaj o nabíjení pomocí 120W nabíječky v balení, a to po ručním zapnutí funkce „Zvýšení rychlosti nabíjení“ při vypnutém displeji. Údaje jsou získány z interních laboratoří POCO při teplotě testovací místnosti přibližně 25 . Skutečné výsledky se mohou lišit v důsledku různých testovacích prostředí. Řiďte se prosím reálnými zkušenostmi.
  3. Údaje vychází z testování v interních laboratořích. Skutečné výsledky se mohou lišit.
  4. Údaje vychází z testování v interních laboratořích. Skutečné výsledky se mohou lišit.
  5. 90W kabelové nabíjení znamená, že výstupní výkon adaptéru je 90 W. Skutečný výstupní výkon může velmi záviset na prostředí.
  6. Krabice neobsahuje napájecí adaptér. Napájecí adaptér a datový kabel se prodávají samostatně. Doporučujeme používat nabíjecí kombo Xiaomi 33W (typ A) nebo vyšší.
  7. 33W kabelové nabíjení znamená, že výstupní výkon adaptéru je 33 W. Skutečný výstupní výkon se může lišit v závislosti na prostředí.