Vítejte ve světě inovací PocketBook!

PocketBook Vás zve na svoji expozici na veletrhu IFA 2012, která se koná od 31. srpna do 5. září 2012 v Berlíně. K vidění bude mimo jiné i podstatně inovovaná čtečka elektronických knih “PocketBook Basic New” a designový krásný tablet PocketBook SURFpad.

 

Praha, 31. srpna 2012PocketBook Vás zve na svoji expozici na veletrhu IFA 2012 – globální inovativní show – která se koná od 31. srpna do 5. září 2012 v Messe Berlin Exhibition Center (Berlín, Německo).

Během výstavy budete mít jedinečnou šanci blíže se seznámit s nově oznámenými produkty PocketBook a dozvědět se více o produktových inovacích.

Společnost představí PocketBook Basic New – inovovaný model, který bude vyhovovat všem těm, kdo se chystají udělat své první kroky do světa elektronického čtení za velmi přijatelnou cenu – jeho funkčnost a ovládací prvky jsou snadno srozumitelné i začátečníkům. Tento model poskytuje stejný dojem ze čtení, jako papírová kniha v kombinaci s mnoha výhodami, jako je například ukládání a přenášení velkého množství knih v tenké přenosné čtečce.

Během výroby základního modelu PocketBook Basic 611 bylo prodáno přibližně 200 000 kusů, přičemž 20 000 z nich našlo své zákazníky v Evropě. Kapesní dotykový model PocketBook Touch 622, který se stále vyrábí a prodává, si pořídilo celkem asi 100 000 uživatelů, 20 000 z nich pocházelo ze západní Evropy.

Podle výsledků nezávislého testu e-čteček známého evropského IT magazínu Computer Bild byla vyhlášena jako nejlepší elektronická čtečka PocketBook Touch a získala ocenění “The choice of Computer Bild”.

PocketBook Touch byl také ohodnocen mezi nejlepšími čtyřmi e-čtečkami s multidotykovým displejem jako vítěz testu odborníky z populárního německého IT-periodika Tablet PC.

Ve srovnávacím testu německého High-Tech magazínu SFT ze srpna 2012 získal PocketBook Touch také primát, a to pro jeho rychlé zobrazování a kontrasty.

PocketBook Basic 611 a modely Touch dosáhly prodejně mezi top 10 na oline obchodě Pixmania ve Francii.

PocketBook představuje na veletrhu také svůj zbrusu nový model – 7“ ultra tenký tablet založený na systému Android 4.0.4 s jedinečnou sadou předinstalovaných aplikací, která uživatelům pomůže snadno získávat zkušenosti v oblasti zábavy, práce a komunikace, stejně jako surfovat po internetu.

PocketBook SURFpad je výbornou volbou pro ty, kdo žijí opravdu on-line. Kdykoli budete připraveni komunikovat na sociálních sítích, sledovat on-line videa, číst nejnovější zprávy a získávat všechny potřebné informace nebo nakupovat v elektronických obchodech!

Připomeňme, že PocketBook 10″získal prestižní ocenění Red Dot v kategorii “produktový design”. Jednalo se o první designerské ocenění od Design Zentrum Nordrhein Westfalen pro ukrajinskou společnost.

Kromě toho bude v rámci 2013 gadgets prototypes představena všem účastníkům “ReadRate” – nejnovější služba uváděná společností PocketBook.

ReadRate“, nejnovější služba uvedená PocketBookem, se zaměřuje na obohacení zážitku ze čtení pro milovníky knih tím, že poskytuje nové a snadné způsoby k tomu, aby čtenáři byli více společenští a získali větší potěšení ze čtení.

Readrate” vás zavede do nového světa, ve kterém vám jen několik kliknutí umožní sdílet dojmy ze čtení a poutavé myšlenky nejen se svými přáteli a rodinou bez ohledu na to, kde právě jsou, ale také s dalšími lidmi po celém světě, kteří mají stejnou vášeň.

Myslete sociálně s PocketBookem – a přijďte se k nám podívat na veletrhu IFA!

Pro získání více informací o nastávající události klikněte na tento link.

 

O společnosti PocketBook International S.A.

Společnost byla založena v roce 2007. PocketBook International SA je jedním z předních světových výrobců multifunkčních elektronických zařízení a tabletů založených na systému Android pod značkou PocketBook a značkových doplňků.

Od založení společnosti do srpna 2012 společnost vyrobila a prodala 1,5 milionů produktů.

Podle výsledků první poloviny roku 2012 bylo ve 24 zemích světa celkově prodáno 315 000 zařízení PocketBook.

Očekávaný objem prodeje pro rok 2012 je více než 700, 000 kusů.

PocketBook je nejprodávanější elektronickou čtečkou v zemích CIS a jednou z pěti nejoblíbenějších značek v západní Evropě. Společnost nabízí multifunkční e-čtečky po celé Evropě, Asii, v USA a zemích CIS.

 

Kontakt pro média

Filip Vítek
Live PR
E-mail: filip@livepr.cz
Mobil:  +420 603 585 460