PocketBook uvádí zbrusu nový PocketBook SURFpad: celý váš digitální svět v atraktivním a cenově dostupném tabletu!

PocketBook představuje svůj zbrusu nový model 7“ ultratenkého tabletu postaveného na systému Android 4.0.4 s jedinečnou sadou předinstalovaných aplikací pro výkonné a snadné využití všech možností zábavy, práce, komunikace i surfování po internetu.

Praha, 31. srpna 2012PocketBook International S.A. představuje svůj zbrusu nový model: 7“ ultratenký tablet postavený na systému Android 4.0.4 s jedinečnou sadou předinstalovaných aplikací pro výkonné a snadné využití všech možností zábavy, práce, komunikace i surfování po internetu.

Dostupný web vyžaduje dotykové ovládání!

PocketBook SURFpad ― výborná volba pro ty, kdo žijí opravdu on-line. Kdykoli budete připraveni komunikovat na sociálních sítích, sledovat on-line videa, číst nejnovější zprávy a získávat všechny potřebné informace nebo nakupovat v elektronických obchodech!

Pocketbook SURFpad nabízí množství aplikací, služeb a předem nahraného obsahu pro zábavu. Kromě toho se stane vaším spolehlivým pomocníkem při práci: kompletní balík kancelářských aplikací a mailových klientů vám pomůže vypořádat se hladce se všemi každodenními úkoly!

Nový tablet PocketBook SURFpad je nejlepší volbou za přijatelnou cenu. Poskytuje komplexní sadu zábavy a výkonných pracovních nástrojů, kterou budete moci mít neustále u sebe, ať jste kdekoli.

Design

PocketBook SURFpad je určen pro každodenní použití. Proto je tenký, lehký i ergonomický a je vybaven reproduktory a přední kamerou. Všechny jeho části jsou vyrobeny se zaměřením na pohodlné použití ať už při surfování na internetu nebo sledování celoobrazovkového videa.

Díky jasným barvám tohoto produktu se SURFpad jistě stane středem pozornosti lidí kolem vás. Když budete chtít ukázat přátelům videa nebo obrázky, uvidíte, že je zaujme i unikátní design vašeho SURFpadu.

PocketBook SURFpad váží pouhých 285 gramů. Z toho je vidět, že může být opravdu vždy a všude po ruce. Nebudete muset mít žádnou tašku navíc, ale vždy budete vědět, že je s vámi!

Displej

7 palcový multidotykový displej vám umožní snadno procházet s lehkostí jakýkoli obsah. Chytrá obrazovka vám ideálně zobrazí jak internetové webové stránky, tak i video ve vysokém rozlišení, které běžně sledujete na velkém monitoru svého počítače. Vestavěný gyroskop automaticky otočí zobrazení, když natočíte váš přístroj o 90 °, 180 ° nebo 270°.

Navigace

PocketBook SURFpad je tablet typu vše v jednom. Uživatelské rozhraní a rozložení se upraví díky multisenzorovým ovládacím prvkům a poskytne vám vždy maximálně příjemný uživatelský komfort. Citlivá dotyková obrazovka umožňuje rychlé a efektivní použití všech funkcí.

Produktivita

PocketBook SURFpad je postaven na 1GHz procesoru Cortex A8 s podporou 512 MB RAM a tak poskytuje svižné prostředí potřebné pro efektivní práci a multifunkční použití.

Prohlížení obrázků a videí, poslech hudby, surfování na internetu a čtení knih – nyní můžete s PocketBook SURFpad dělat všechno současně a ještě mnohem víc.

Operační systém

Přístroj je založen na systému Android 4.0.4, který zajišťuje vysokou výkonnost, velkou sadu aplikací a snadno konfigurovatelnou synchronizaci s využitím služeb cloud.

Možnosti připojení

PocketBook SURFpad připojíte snadno k internetu prostřednictvím Wi-Fi 802.11 (b/g/n) s vestavěnou anténou.

Paměť

PocketBook SURFpad obsahuje vestavěnou flash paměť o kapacitě 4 GB a slot pro externí kartu microSD, pomocí které můžete paměť rozšířit až o 32 GB.

Baterie

Vestavěný Lithium-polymerový akumulátor o kapacitě 3000 mAh umožní majiteli přístroje pracovat nebo bavit se podle momentálního použití:

– 7 hodin práce s průběžným použitím všech aplikací a využití (aktivní Wi-Fi, surfování po webu, čtení, poslech hudby a sledování videa);

– 6,5 hodiny non-stop přehrávání videa.

Funkčnost a software

PocketBook SURFpad se stejně jako všechny zařízení PocketBoook vyznačuje podporou mnoha různých formátů. Otevřít můžete 10 formátů videa – ASF, MKV, AVI, MP4, FLV, WebM, 3GP, MOV, MPG, WMV – 5 audio formátů – MP3, WMA, AAC, OGG, MIDI – 10 textových formátů – EPUB, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF – a 4 grafické formáty – JPEG, BMP, PNG, GIF.

Kromě toho byly do PocketBook SURFpad integrovány přizpůsobené aplikace od jeho designéra – Obreey Products Company. K dispozici je jedinečný a optimalizovaný souborový manažer, který vám dává možnost spravovat všechny soubory na vašem SURFpadu.

Unikátní předinstalovaná aplikace s názvem “Obreey Diary” je velmi vhodná pro studenty, školáky i všechny ty, kdo se rádi vzdělávají. Je nezbytná pro dobré plánování a sledování rozvrhu a poskytuje flexibilní možnosti nastavení.

Díky využití “Obreey Diary” si budete moci vytvořit svůj vlastní plán, abyste zvládli všechny obory a předměty, které potřebujete. Vše je rozděleno do časových segmentů a kategorií, které si můžete sami přizpůsobit.

S využitím přiřazení domácích úkolů a termínů budete ovládat svůj studijní proces, jeho rozsah, dynamiku i účinnost. Každý úkol může mít svoji prioritu a může být zařazen do daného rozmezí.

K dispozici je také nainstalovaný balík Office Suite Pro v.6, který vám umožní pracovat na PocketBook SURFpad s kancelářskými aplikacemi. Jedná se o sadu k práci s elektronickými kancelářskými dokumenty a pohodlnému prohlížení PDF dokumentů.

Pro čtení elektronických knih můžete použít vestavěnou aplikaci CoolReader s množstvím nových a zajímavých funkcí, které vám pomohou obohatit vaše zážitky ze čtení.

O společnosti PocketBook International S.A.

Společnost byla založena v roce 2007. PocketBook International SA je jedním z předních světových výrobců multifunkčních elektronických zařízení a tabletů založených na systému Android pod značkou PocketBook a značkových doplňků.

Od založení společnosti do srpna 2012 společnost vyrobila a prodala 1,5 milionů produktů.

Podle výsledků první poloviny roku 2012 bylo ve 24 zemích světa celkově prodáno 315 000 zařízení PocketBook.

Očekávaný objem prodeje pro rok 2012 je více než 700, 000 kusů.

PocketBook je nejprodávanější elektronickou čtečkou v zemích CIS a jednou z pěti nejoblíbenějších značek v západní Evropě. Společnost nabízí multifunkční e-čtečky po celé Evropě, Asii, v USA a zemích CIS.

Kontakt pro média

Filip Vítek
Live PR
E-mail: filip@livepr.cz
Mobil:  +420 603 585 460