ViewSonic představuje 245” nastavitelné All-in-One LED displeje na veletrhu ISE 2024

Tato řada představuje významný průlom v designu produktů s technologií LED displejů a rozšíření nabídky společnosti. Nové přizpůsobitelné All-in-One LED displeje od značky ViewSonic spojují výhody tradičních a All-in-One LED displejů, usnadňují snadné vytváření velkých, živých vizuálů vhodných pro podnikání, komerční prostředí i veřejná prostranství.

“LED displeje získaly obrovskou popularitu díky své vynikající sytosti barev a jasu, který poskytuje vysoce kvalitní obraz pro různé využití, od přizpůsobení interiérového designu po využití ve veřejném prostoru,” uvedl Dean Tsai, generální manažer oddělení pro projektory a LED displeje ve společnosti ViewSonic. “Obrovský zájem vedl v tomto odvětví k rychlým inovacím. Ve ViewSonicu využíváme naše znalosti k posílení univerzálnosti naší řady All-in-One LED displejů. Naše přítomnost na veletrhu ISE 2024 jednoznačně dokládá naši odhodlanost vyvíjet špičková řešení, která kombinují přizpůsobivost, snadnou obsluhu a nepřekonatelnou spolehlivost pro různá prostředí.”

Rozšiřování flexibility pro vnitřní All-in-One LED displeje
LCD displeje jsou často využívány pro velké prezentace, nabízejí průměrný vizuální výkon a jejich fixní velikost omezuje přizpůsobitelnost různým prostorům. Tradiční LED video stěny nabízejí živé vizuály s možností přizpůsobení velikosti, ale jsou omezeny složitými instalačními procesy, které často vyžadují konfigurace více systémů. Pak tu jsou také All-in-One LED displeje řešící složitosti instalace a nabízející integrovaný design, které jsou ale k dispozici ve fixních velikostech.

Nová řada LDC od ViewSonic řeší tyto problémy a zároveň otevírá nové možnosti pro All-in-One LED displeje, kombinuje výhody přizpůsobitelných velikostí a poměrů stran s jednoduchou instalací, provozem a údržbou. Ať už jde o obchodní, komerční, vzdělávací nebo jiná prostředí, řada LDC nabízí nepřekonatelnou vizuální kvalitu a flexibilitu. Její modulární konstrukce zajišťuje snadnou přepravu a umožňuje vznik obrazovek s úhlopříčkou přes 100″, které jsou přizpůsobeny jakémukoli prostoru. Navíc, jako All-in-One displej, umožňuje jednoduchou instalaci bez ztráty prostoru pro umístění ovládacího systému.

Z celé řady různých aplikací se řada LDC zvláště hodí k vylepšení jednacích prostorů.
Na veltrhu ISE 2024 bude ViewSonic vystavovat 245″ 21:9 LED video stěnu vytvořenou pomocí řady LDC. Tato stěna demonstruje ideální uspořádání pro spolupráci a komunikaci ve velkých skupinách, a to ve spojení s novým “Řešením pro zasedací místnosti pro Microsoft Teams” od ViewSonic.

Vývoj spolehlivosti a estetiky
ViewSonic dále rozšiřuje svou stávající nabídku o technologii ochrany povrchu a flexibilní ovládací panel pro novou řaduLDC a druhou generaci řady LDM.

Integrace úpravy povrchu Glue-on-Board (GOB) zvyšuje odolnost každého displeje poskytnutím robustní ochrany proti nárazu, navíc s odolností proti vlhkosti a prachu. Odepínatelný systémový řídící box nejen, že umožňuje flexibilní přístup k ovládacímu systému, ale také přispívá k minimalistické estetice displeje — s ultratenkým a bezrámečkovým designem pro impozantní poměr obrazovky k tělu.

Vylepšená řada LDM přináší větší displeje až do velikosti 231″ s dalšími funkcemi, zejména vhodnými pro větší prostory, jako jsou konferenční sály a vzdělávací zařízení. Navíc uživatelsky přívětivé funkce, jako jsou režimy Obraz-za-obrazem (PBP) a Obraz-v-obrazu (PIP), usnadňují plynulou spolupráci a interaktivní prezentace v pracovních prostorách.

Návštěvníci na veletrhu ISE 2024 mají možnost vidět inovativní All-in-One LED displeje v praxi. Vedle nových řad LDC a LDM bude představen i skládací 135″ LED displej, který nadále oslovuje publikum svou mobilitou a všestranností a je ideální pro odvětví pohostinství a další oblasti.

ViewSonic na veletrhu ISE 2024
Místo: Stánek #2R600, Hala 2, Fira Barcelona Gran Via, Barcelona, Španělsko

Termíny:

  • January 30th – February 1st, 2024: 10:00 am – 6:00 pm
  • February 2nd, 2024: 10:00 am – 4:00 pm

Pro návštěvu a rezervaci prohlídky stánku ViewSonic klikněte zde.