NOVÁ MOTO GUZZI V7 STONE TEN

  • IKONICKÝ ROADSTER ITALSKÉ ZNAČKY VZDÁVÁ HOLD BEZMEZNÉ VÁŠNI GUZZISTŮ NOVOU A EXKLUZIVNÍ VERZÍ MOTO GUZZI V7 STONE TEN
  • SPECIÁLNÍ MODEL MOTO GUZZI V7 STONE TEN VZNIKL NA OSLAVU DESÁTÉHO VÝROČÍ OFICIÁLNÍ KOMUNITY VLASTNÍKŮ A FANOUŠKŮ MOTOCYKLŮ Z MANDELLA S NÁZVEM „THE CLAN“

Moto Guzzi V7 se díky neuvěřitelnému prodejnímu úspěchu v loňském roce ještě více přiblížila titulu královny ikonických roadsterů. Je to legenda, která se neustále vyvíjí, dělá radost novým generacím motocyklistů a zároveň si zachovává svůj exkluzivní a autentický charakter.

Na veletrhu Verona Motor Bike Expo, který se zaměřuje na skutečnou vášeň pro dvě kola, se Moto Guzzi V7 představila v dosud nevídaném designu. Ten oslavuje základní hodnotu značky: Guzzisty a jejich lásku ke značce, která je na světě jedinečná. Nová Moto Guzzi V7 Stone Ten připomíná deset let existence oficiální komunity majitelů a fanoušků značky s orlem ve znaku, Moto Guzzi The Clan, založené v roce 2014.

Během těchto deseti let se díky Moto Guzzi The Clan tisíce motocyklistů, které spojuje stejná vášeň pro dvouválcové motocykly z Mandella, dostaly do vzájemného kontaktu, aby si vyměňovali nápady, sdíleli zkušenosti, scházeli se na shromážděních a akcích pořádaných komunitou. Často se z nich stávají spolucestovatelé a dobrodruzi.

Klan nabízí svým členům exkluzivní výhody a je místem, kde vznikají nová přátelství. Neustále rostoucí komunita má nyní přes 50 000 členů po celém světě.

Moto Guzzi V7 Stone Ten vyjadřuje radost ze života komunity Guzzi prostřednictvím sportovního vzhledu: Černobílý šachovnicový pruh, inspirovaný logem klanu, se táhne podél horní části nádrže s červeným okrajem a lemuje černě lakovaný povrch. Na bocích je nádrž vyvedena v lesklé pastelově bílé, která kontrastuje s černou barvou bočních panelů.

Sportovní styl dále podtrhují červeně lakované pružiny tlumičů a červené prošívání na sedle. Červený je také nezaměnitelný orel na bocích nádrže a nápis Moto Guzzi na obou ráfcích. Speciální edici označuje plaketa na středu řídítek.

Ve výbavě nechybí ani zrcátka v koncích řídítek, která dodávají modelu Stone Ten ještě dynamičtější profil, a také černé eloxované víčko palivové nádrže z hliníku. Motor Moto Guzzi Twin 850 se vyznačuje grafitově zbarvenými kryty hlavy válců a kryty škrticích klapek z černého eloxovaného hliníku.

Monumentální vzhled podtrhuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, díky kterému Moto Guzzi V7 Stone Ten získává také na síle. Výkon se zvýšil ze 48 na 49 kW (66,5 k) při 6700 ot./min a maximální točivý moment narostl ze 73 na 75 Nm při 4900 ot./min. Výfukové systémy Arrow, kterými je verze Ten vybavena, jsou k dispozici jako příslušenství pro všechny Moto Guzzi V7.