VESPA 946 10° ANNIVERSARIO

VESPA SLAVÍ VÝJIMEČNÝ PROJEKT, KTERÝ JIŽ DESET LET UTVÁŘÍ BUDOUCNOST 

VESPA 946 10° ANNIVERSARIO JE POCTOU BUDOUCÍM TRENDŮM ROKU 2023, SE SPECIÁLNÍM BAREVNÝM PROVEDENÍM

Vespa 946, vytvořená v roce 2013 a pokračující v odkazu humanistického přístupu k designu, v němž je lidská postava zároveň tvůrcem i středobodem nápadu, je nyní symbolem značky Vespa pro nadcházející generace. Je to mistrovské dílo italského řemesla, které se nyní stalo skutečným sběratelským artiklem, jenž se formuje na specializované výrobní lince, připomínající spíše ateliér haute couture než továrnu.

Po deseti letech Vespa 946 debutuje ve speciální edici 10° Anniversario s exkluzivním barevným provedením, které je moderním pojetím klasické a pro Vespu ikonické zelené barvy. Jedná se o jemný a sametový odstín s nádechem dravosti, díky kterému je velmi originální. Není náhodou, že se tento odstín objevil jako trend v módních kolekcích pro jaro a léto 2023 na newyorském, londýnském a milánském týdnu módy. Tato barva působí na první pohled pastelově, ale s nasvícením pak získává na hloubce.

Všechny detaily modelu Vespa 946 10° Anniversario jsou vyrobeny s rafinovanou leštěnou povrchovou úpravou v teplých odstínech, počínaje paprskovými ráfky z hliníkové slitiny, jejichž lamely mají odkazovat na historickou bubnovou brzdu, kterou byly vybaveny první Vespy. Okraj ráfku je naproti tomu zelený, aby ladil s karoserií. Dvojitě čalouněné sedlo je černé s prošíváním a stejně jako rukojeti je ručně šité.

Vespa 946 10° Anniversario – Technologie

Tradice a inovace: Ocelová karoserie s hliníkovými prvky: řídítka, sedlo, boční panely, přední blatník, podpěry zpětných zrcátek.

Maximální bezpečnost: 220 mm dvojité kotoučové brzdy, dvoukanálový brzdový systém ABS, elektronický systém kontroly trakce ASR. Velká 12″ kola, paprskové ráfky z hliníkové slitiny.

Ekologie a úspora: 3V motory o objemu 125 a 150 cm³, elektronické vstřikování, nejúspornější spotřeba paliva a snížení emisí ve své třídě.

Technologie a styl: LED světlomety se systémem rozptylu tepla, LED zadní světla a směrovky, víceúčelová přístrojová deska s LCD displejem.