Toshiba uvádí novinky v řadách malých a středně velkých LED televizorů pro rok 2012

Řady televizí EL a HL série nabízejí atraktivní tenký design, vysokou kvalitu obrazu a dostatečnou konektivitu pro veškerou mediální zábavu.

Tisková zpráva ke stažení
Tlačová správa ke stažení

Praha, Česká republika, 22. března 2012 – Toshiba Europe GmbH představuje nabídku svých LED televizorů řady EL a HL pro rok 2012. Toshiba uvádí sérii EL 933/934 se čtyřmi různými velikostmi obrazovky – od 47 cm (19″) do 80 cm (32″). Model s úhlopříčkou 58 cm (23″) nabízí rozlišení Full HD TV, ostatní tři novinky jsou HD ready. V rámci druhé nové řady Toshiba HL933 se na trh dostanou 80 cm (32″) a 102 cm (40″) televizory. Obě velikosti této řady mají osazen panel s rozlišením 1920 x 1080 panelů a poskytují tak plné rozlišení Full HD. Díky použitému LED podsvícení jsou všechny novinky Toshiba EL933/934 a Toshiba HL933 kromě velmi štíhlého provedení také energeticky úspornější. EL933 a 934 v provedení 66 cm (26″) a 80cm (32″) a obě televize HL disponují extrémně tenkým displejem, který umožnuje jejich snadné a elegantní začlenění do jakéhokoli interiéru. Novinky jsou k dispozici v černé (EL933, HL933) nebo bílé (EL934) barvě*. Všechny modely jsou vybaveny dvěma HDMI porty, konektorem USB a duálním televizním tunerem (DVB-T a DVB-C). Přístroje budou v Evropě k dostání ve druhém čtvrtletí 2012.

Pokročilá technologie znamená lepší kvalitu obrazu
Obě televize poskytují HD ready LED displej (EL série 47 cm, 66 cm a 80 cm) nebo obrazovku Full HD (HL série a EL model 58 cm). Kvalita obrazu je dále vylepšena technologií 100 Active Motion & Resolution (AMR), která zásadně přispívá ke zlepšení obrazu v rychlých akčních scénách a při sledování sportovních přenosů.  

Větší možnosti připojení znamenají více zábavy
USB port umožňuje uživatelům připojit a sledovat na televizní obrazovce nejen filmy a fotografie z malých USB „klíčenek“ nebo externích pevných disků, ale také poslouchat hudbu na nich uloženou přes stereofonní reproduktory televize s certifikací Dolby ® Digital Plus. Dva porty HDMI umožňují připojit k obrazovkám s vysokou obrazovou kvalitou najednou dvě zařízení plné videoher a filmových hitů, například Blu-ray™ přehrávač nebo herní konzoli.

*Dostupnost barevných provedení může být v jednotlivých zemích různá.

Všechny ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Toshiba je světovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií, výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnujících informační a komunikační systémy, digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 490 společností s 203 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

S vedením v Neuss v Německu je Toshiba Europe GmbH vlastněnou pobočkou společnosti Toshiba v Tokiu.

Pro více tiskových materiálů a informací a příslušenství navštivte tiskové oddělení Toshiby: www.toshiba.eu/presslounge.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz