Podmořské město Coral City pro Android od českého vývojáře Lonely Sock

Nová česká hra pro Android si získává srdce všech věkových kategorií. Spojuje výbornou hratelnost a sociální funkce.

Tisková zpráva ke stažení
Tisková zpráva business

Praha, Česká republika, 8. března 2012 – český vývojářský tým Lonely Sock, který se skládá z devíti veteránů herního průmyslu z Disney Mobile a Elecronic Arts, vydává dnes svůj první herní titul pro chytré mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android – Coral City (Korálové město). Novinka ponoří hráče do hlubokých oceánských vod, kde objevují a tvoří nový svět.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=nTAE0wNfWVM

Coral City je simulací stavění města na dně oceánu. Je vytvořena tak, že si získá srdce hráčů všech věkových skupin, kteří mají rádi strategické hry a chtějí mít hru stále v kapse. Coral City nabízí inovativní způsob hraní a bude neustále vylepšována a doplňována o nové funkce. Uživatelé rychle zjistí, že aplikace nabízí velmi originální a roztomilý směr, který se liší od většiny titulů na platformě Android.

“Vydali jsme se cestou vývoje zcela nového – jedinečného, zábavného a návykového titulu pro volný čas. Rozhodli jsme se pro konstrukci hry, kterou mohou hrát i naprostí začátečníci, zkrátka model „nainstaluj a hraj“. Během hraní teprve uživatel přirozeně poznává všechny pokročilé funkce a mechanizmy,” říká Juraj Chrappa, generální ředitel společnosti Lonely Sock. „Náš tým zkušených vývojářů vytvořil, rozpohyboval a přivedl k životu vlastní podmořský svět Coral City”.

Mezi hlavní vlastnosti nové české hry patří:

  • Jednoduchý začátek  – vytvoření vlastního města a zahájení jeho výstavby
  • česká a anglická jazyková mutace, v budoucnu další
  • Snadný intuitivní vstup do hry pro a postupné poznávání pokročilých funkcí
  • Plně funkční hra je zdarma na Google Play (Android Market), urychlit a vylepšit některé funkce lze snadným drobným nákupem
  • Pro hraní bez přístupu k internetu je k dispozici „offline mód“
  • Pokročilá grafika a animace s plnou funkčností na většině běžných zařízení

Požadavky na hardware:

  • OS Android 2.2
  • Rozlišení displeje minimálně 800×480

O společnosti Lonely Sock:
Lonely Sock je nově vzniklá česká společnost se sídlem v Praze, která se zaměřuje na vývoj mobilních společenských her, postavených na nejrozšířenější mobilní platformě – systému Android. Své hry vytváří na modelu „freemium“, což je obchodní model plně funkční hry zdarma s možností nákupu urychlení a rychlejšího vylepšení funkcí.  Tým se skládá z devíti zkušených vývojářů herního průmyslu se zkušenostmi u Disney Mobile, Electronic Arts a dalších globálních společností. Společnost Lonely Sock je financována ze soukromých zdrojů. Lonely Sock logo a všechny ostatní obchodní známky zde použité, které jsou uvedeny na lonelysockgames.com, jsou majetkem společnosti Lonely Sock s.r.o. a mohou být registrovány v některých zemích. Další produkty a názvy použité v tomto dokumentu mohou být ochrannými známkami jejich příslušných vlastníků.

www.lonelysockgames.com
www.coralcitygame.com
www.facebook.com/coralcity

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz
www.livepr.cz