Toshiba představila kompaktní LED televize “vše v jednom” pro sezónu 2012

Nová řada DL kombinuje tenký design a vysokou kvalitu obrazu společně vestavěným DVD přehrávačem a výbornými vlastnosti konektivity s dalšími přístroji.

Tisková zpráva ke stažení
Tlačová správa ke stažení

Praha, Česká republika, 22. března 2012 – Společnost Toshiba Europe GmbH dnes oznámila novou generaci své řady LED televizorů DL s vestavěným DVD přehrávačem. Nové modely jsou k dispozici se čtyřmi úhlopříčkami obrazovky – od 47 cm (19″) do 80 cm (32″)*. Model s úhlopříčkou 58 cm (23″) nabízí rozlišení Full HD, zatímco ostatní novinky poskytují zobrazení HD ready. Technologie podsvícení LED umožnila televizorům série DL933/934 dosáhnout nejen velmi tenkého designu, ale také energetické efektivity a vynikajícího kontrastu, díky kterému je zajištěna poutavá kvalita obrazu. Modely jsou k dispozici v černé (DL933) nebo bílé barvě* (DL934). Nové televize jsou vybaveny dvěma HDMI porty a konektorem USB, stejně jako duálním tunerem (DVB-T a DVB-C). Kompletní řada DL933/934 bude v Evropě k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2012.

Kvalita HD v kompaktním designu
Řada DL spojuje prostorově úsporné řešení vestavěného DVD přehrávače s nejnovějšími zobrazovacími technologiemi Toshiba. Porty USB a HDMI umožňují připojit externí periferie, zdroje zvuku nebo počítač, ze kterého může uživatel sledovat filmy nebo hrát hry.  Tyto vlastnosti spolu s energeticky úsporným LED podsvícením dělají z nových modelů ideál druhé televize do domácnosti na místa, jako jsou ložnice, kuchyně, pokoj pro hosty nebo do studentského pokoje.

Vestavěný DVD přehrávač poskytuje mnoho možností
Jedinečnou dělá řadu televizorů DL vestavěný DVD přehrávač. Poskytuje prostorovou úspornost a pohodlí řešení vše v jednom. DVD mechanika je umístěna na boční straně televizoru a zajišťuje tak pohodlný přístup. Integrovaný DVD přehrávač si poradí nejen s filmy standardu DVD. Přehraje také format DivX, hudební soubory MP3 nebo fotografie ve formátu JPEG. Všechny funkce přehrávače lze ovládat pomocí dálkového ovladače televize.

Větší možnosti připojení znamenají více zábavy
Společně s integrovaným DVD přehrávačem přichází řada DL také se dvěma porty HDMI a možností připojení USB zařízení. HDMI port umožňuje uživatelům připojit například herní konzole nebo Blu-ray™ přehrávač. USB port nabízí prostor pro snadné spojení s externím pevným diskem, kamerou nebo chytrým telefonem. Tak mohou uživatelé využít všech možných zdrojů pro sledování videa a fotografií na televizní obrazovce nebo k posechu hudby prostřednictvím televizních stereo reproduktorů s Dolby ® Digital Plus. Vysoké rozlišení obrazu je doplněno o technologii 100 Active Motion &Resolution (AMR), která vylepší a zaostří obraz při sledování rychlých filmových scén nebo sportovních přenosů.

* Barevná dostupnost je závisí na zemi, 80 cm verze je k dispozici pouze v černé.

Všechny ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Toshiba je světovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií, výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnujících informační a komunikační systémy, digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 490 společností s 203 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

S vedením v Neuss v Německu je Toshiba Europe GmbH vlastněnou pobočkou společnosti Toshiba v Tokiu.

Pro více tiskových materiálů a informací a příslušenství navštivte tiskové oddělení Toshiby: www.toshiba.eu/presslounge.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz