Toshiba představuje novou generaci LCD televizí

Nové řady televizí AV a LV podávají lepší obraz s kvalitou společnosti Toshiba.

Tisková zpráva ke stažení
Tlačová správa ke stažení

 Praha, Česká republika, 22. března 2012 – Toshiba Europe GmbH dnes představila nové řady AV a LV svých LCD televizí. Toshiba AV933/934 poskytuje standard HD ready, série Toshiba LV933 přichází s plným Full HD rozlišením 1920 x 1080p. Obě varianty nabízejí skvělou kvalitu obrazu a vynikající poměr cena / výkon. Nová televize AV je k dispozici s obrazovkou o úhlopříčce 80 cm (32 “) a řada LV přichází na trh ve variantách 80 cm (32 “) a 102 cm (40”). AV série poskytuje zákazníkům výběr mezi černým (AV933) a bílým (AV934) barevným provedením. Obě řady jsou vybaveny dvěma HDMI porty a konektorem USB, stejně jako duálním tunerem (DVB-T a DVB-C). Televize budou v Evropě k dostání ve 2. čtvrtletí roku 2012.

Větší možnosti pro zábavu celé rodiny
K USB portu může uživatel snadno připojit externí pevný disk nebo USB flash paměť a sledovat video nebo fotografie na televizní obrazovce, případně poslouchat hudbu prostřednictvím televizních stereo reproduktorů s certifikací Dolby ® Digital Plus. Prostřednictvím HDMI portů lze jednoduše připojit zařízení, jako je například herní konzole nebo Blu-ray™ přehrávač a vychutnat si video hry s vysokou” kvalitou obrazu na velké obrazovce.

Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Toshiba je celosvětovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií. Výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnuje digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 730 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

Další tiskové materiály a informace
Pro další tiskové materiály a produktové obrázky navštivte prosím “Toshiba Press Lounge” na adrese www.toshiba.eu/presslounge.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz