Toshiba Satellite C série nabízí vše podstatné pro každodenní práci i multimediální potřeby

Nové notebooky Satellite řady C jsou k dispozici ve dvou velikostech obrazovky a v mnoha úžasných barvách pro splnění individuální vkusu uživatelů.

  

  

 

Tisková zpráva ke stažení
Tlačová správa ke stažení

Praha, Česká republika, 22. března 2012 – Toshiba Europe GmbH představuje svoji řadu notebooků řady Satellite C pro rok 2012. Atraktivní a cenově dostupné modely Satellite C obsahují všechny náležitosti, které uživatelé potřebují pro každodenní práci s počítačem včetně multimediálních vlastností. Nová řada Satellite C zahrnuje různé modely lišící se především velikostí obrazovky. Satellite C850 a C855 má displej s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6”) a poslouží dobře všestranným uživatelům, kteří hledají dobře vyvážený notebook s dobrými multimediálními vlastnostmi a chtějí dobrý poměr mezi mobilitou a obrazovkou schopnou zobrazit pohodlně všechny kancelářské aplikace. Satellite C870 / C870D s úhlopříčkou 17” (43.2cm) je ideální volbou pro ty, kteří hledají větší displej. Nové modely Satellite C budou v Evropě k dispozici během druhého čtvrtletí roku 2012.

Módní vzhled podtrhují barevné varianty
Spotřebitelé si mohou vybrat ze čtyř atraktivních barevných provedeních*: černé, bílé, červené a stříbrné. Nový design série Satellite C dodává modelům štíhlý vzhled. Design klávesnice umožňuje pohodlné psaní, přičemž velký touchpad s multi-touch s podporou ovládání pomocí více prstů umožňuje snadnou práci.

Jasný obraz a živý zvuk
Řada Satellite C poskytuje má výborné multimediální předpoklady pro každodenní potřebu. Tyto notebooky jsou vybaveny jasným, vysoce kvalitním displejem TruBrite s LED podsvícením, který zobrazuje videa a fotografie ve vysokém rozlišení. Technologie SRS audio, která  je speciálně určena pro optimalizaci zvuku přenosných reproduktorů, zajišťuje bohatý a realistický zvuk s vyváženým audio dynamiky.

Široký výběr portů pro synchronizaci a připojení všech zařízení
DVD nebo Blu-ray mechanika, čtečka SD karet a výběr z vysokorychlostních datových rozhraní, včetně USB 3.0 ** a WLAN poskytuje dostatek prostoru pro práci i multimediální data. Tyto notebooky jsou vybaveny nízkoenergetickým rozhraním Bluetooth 4.0* pro bezdrátovou synchronizaci s chytrými telefony i na větší vzdálenosti, než bylo možné pomocí Bluetooth předchozí generace. Díky HDMI portu** lze nové modely snadno připojit k televizoru a sledovat videa na velké obrazovce ploché televize. HD webová kamera s rozlišením 1 MP umožňuje pracovat s vysoce kvalitním vlastním realistickým videem.

Originální příslušenství pro Toshiba Satellite řady C
Toshiba nabízí široký výběr příslušenství, které pomáhá zvýšit možnosti práce s notebookem. Dokovací USB stanice dynadock™ U3.0 spojí jednoduše notebook s často používanými periferními zařízeními, jako jsou myši, monitory nebo externí pevné disky – to vše připojením jediného USB kabelu. Ti, kteří dávají přednost práci s myší, mohou vybírat z různých modelů, které odpovídají designu notebooků. Toshiba navíc nabízí tři řady přenosných pouzder. Základní řada sází na atraktivní cenu pouzder a batohů s funkčním a stylovým designem. Střední kategorie zahrnuje vyváženou kombinaci kvality, elegantního designu a funkce. Pouzdra Premium jsou určena těm zákazníkům, kteří vyžadují  kombinaci prvotřídního designu a výjimečných materiálů.

*  dostupnost závisí na jednotlivých zemích
** není dostupné na všech modelech

Všechny ochranné známky uvedené v tomto dokumentu jsou majetkem příslušných vlastníků.
Přesné specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Toshiba je světovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií, výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnujících informační a komunikační systémy, digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 490 společností s 203 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

S vedením v Neuss v Německu je Toshiba Europe GmbH vlastněnou pobočkou společnosti Toshiba v Tokiu.

Pro více tiskových materiálů a informací a příslušenství navštivte tiskové oddělení Toshiby: www.toshiba.eu/presslounge.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz