Toshiba představuje dva nové přehrávače Blu-ray™ disků

Modely BDX1250KE a BDX2250KE nabízejí přehrávání filmů na Blu-ray™ discích v plném vysokém rozlišení a přehrávač BDX2250KE navíc podporuje přístup k webovým službám zaměřeným na filmy a fotografie.

Tisková zpráva ke stažení

Praha, Česká republika, 1. září 2011 Dnes na veletrhu IFA 2011 společnost Toshiba Europe GmbH představuje dva nové přehrávače Blu-ray™ disků s plným vysokým rozlišením. Oba modely s označením BDX1250KE a BDX2250KE nabízejí obraz i zvuk špičkové kvality, dokážou přepočítat rozlišení běžných DVD a zvýšit jej na 1080p – to vše s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Přehrávač BDX2250KE navíc umožňuje přístup k webovým službám YouTube™Leanback a Picasa™, sloužícím pro sdílení fotografií. Oba modely mají černé provedení s vysokým leskem a stříbrnými tenkými akcenty na předních panelech a v Evropě budou k dostání během čtvrtého čtvrtletí 2011.

Snadné použití
Nové přehrávače Blu-ray™ disků značky Toshiba poskytují působivé zážitky při sledování filmů v plném vysokém rozlišení Full HD s dokonale prokresleným prostorovým zvukem Dolby® True HD. Oba modely BDX1250KE a BDX2250KE podporují BD-Live™ (Profile 2.0) a umožňují tak uživatelům využít předností interaktivních služeb. Jsou vybaveny USB portem, který je možné použít pro přehrávání filmů nebo videoklipů a fotografií přímo z USB flash disku. Díky technologii REGZA-LINK® (HDMI-CEC) uživatelé mohou přehrávače Blu-ray disků ovládat stejným dálkovým ovladačem, který používají pro televizor nebo systém pro domácí zábavu kompatibilní s rozhraním HDMI-CEC.

Komfortní přístup k webovým službám z pohodlí vaší pohovky
Přehrávač BDX2250KE má certifikaci DLNA® a je tedy snadné jej včlenit do domácí sítě. Umožňuje snadný přístup k webovým službám, jako jsou například YouTube™ Leanback a Picasa™,a je tak styčným bodem mezi světem Internetu a vaším obývacím pokojem.

O společnosti Toshiba
Toshiba je celosvětovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií. Výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnuje digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 490 společností s 203 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 77 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co.jp/index.htm.

Toshiba Europe GmbH se sídlem v Neuss v Německu je plně vlastněnou dceřinou společností Toshiba Corporation, Tokio.

Další tiskové materiály a informace
Chcete-li si získat další tiskové materiály a fotografie produktů, navštivte laskavě knihovnu fotografií pro média Toshiba Press Lounge Image Library na adrese: www.toshiba.eu/presslounge.

Toshiba na veletrhu IFA
Stánek společnosti Toshiba na veletrhu IFA najdete v Hale 21A.

Všechny ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz