Společnost QNAP uvádí na trh kartu PCIe QM2-2P2G2T pro NAS/PC

Společnost QNAP® Systems, Inc (QNAP), přední dodavatel inovativních výpočetních, síťových a úložných řešení, představila kartu PCIe QM2-2P2G2T, která zařízením QNAP NAS nebo PC/serveru/pracovní stanici přidává sloty M.2 SSD a konektivitu 2,5GbE. Uživatelé NAS mohou využívat konektivitu 2,5GbE, zlepšit celkový výkon NAS díky SSD cache a upgradovat úložnou kapacitu NAS, aniž by došlo k zabrání 3,5″ diskových pozic. Uživatelé PC/serverů/pracovních stanic mohou zvýšit svou úložnou kapacitu a zároveň zvýšit celkový výkon IOPS odložením úkolů náročných na šířku pásma na SSD, aby se minimalizovaly doby načítání aplikací.

Obrázky ve vysokém rozlišení: QM2-2P2G2T

„QM2-2P2G2T představuje závazek společnosti QNAP poskytovat komplexní a cenově dostupná řešení nejen pro uživatele QNAP NAS, ale také pro uživatele PC/pracovních stanic. QM2-2P2G2T je ideální pro použití v domácnostech a na pracovištích pro zpracování aplikací náročných na zdroje, jako je například inline editace videí a hraní her, a je zvláště vhodný pro Windows Server,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP.

QM2-2P2G2T je vybaven dvěma síťovými porty 2,5GBASE-T Multi-Gigabit (2,5G/1G/100M/10M), které podporují úlohy náročné na šířku pásma. Tepelné senzory M.2 SSD umožňují sledovat teplotu v reálném čase ve spolupráci s tichým chladicím modulem (chladič a inteligentní ventilátor), který udržuje SSD v optimálních teplotách.

Klíčové specifikace

Model Popis PCIe a kanály
QM2-2P2G2T Rozšiřující karta s duálními M.2 2280 PCIe NVMe SSD sloty a dvěma porty 2,5GbE PCIe Gen3 x4

Podporované operační systémy
QNAP NAS: QTS, QuTS hero (pro větší kompatibilitu se ujistěte nebo používáte nejnovější verzi).
PC/server: Windows 10 (1809 nebo novější), Linux (Stable Kernel 4.20/5.x), Windows Server 2019.
Poznámka: Windows a Linux vyžadují ovladač Intel I225LM.

QM2-2P2G2T lze zakoupit v Obchodu s příslušenstvím QNAP. Další informace o produktech můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.