Společnost Genesis uvádí na trh nový špičkový headset Neon 750 RGB


Genesis Neon 750 RGB je nejvyšším modelem z řady Neon. Je vyroben z prvotřídních materiálů, což se promítá do vysokého komfortu používání a do skvělé odolnosti. Může se pochlubit velkými 50mm měniči a působivým RGB osvětlení s efektem Prismo.

Plná sluchátka Genesis Neon 750 RGB zaujímají přední místo v řadě Neon. Hlavový most i náušníky, které se pohybují horizontálně, jsou potaženy prvotřídní kůží. To zaručuje vysoký komfort používání. Díky elegantnímu opletu jsou kabely pružné a zároveň odolné proti mechanickému poškození.


Genesis Neon 750 RGB je vybaven 50mm měniči. Konstruktéři se postarali o to, aby vysoce kvalitní zvuk zprostředkoval všechny detaily, které jsou pro hráče důležité. Součástí headsetu je také osvětlení RGB Prismo. Uživatelé s ním mohou náhlavní soupravě dodat individuální styl a lépe se tak vyjádřit. Headset lze konfigurovat pomocí dálkového ovladače.

Můžete jím přepínat mezi nastaveními osvětlení, měnit hlasitost nebo ztlumit kruhový mikrofon. V případě herní náhlavní soupravy Genesis Neon 750 RGB lze mikrofon zcela odpojit. Díky tomuto řešení můžete rameno s mikrofonem vyjmout, aby nepřekáželo, když ho zrovna nemusíte používat. Headset se k počítači připojuje pomocí kabelu s konektorem mini-jack 3,5 mm.

Model je vybaven 4pólovou zástrčkou, kterou lze pomocí přiloženého adaptéru rozdělit na dvě 3pólové. Napájení se přenáší pomocí USB kabelu. Kompletní délka textilního opleteného kabelu s adaptérem je 2,5 m.

Headset Genesis Neon 750 RGB bude k dispozici ke koupi za několik dní a cena bude přibližně 1.430,-Kč vč. DPH.

Technické parametry:
model: Neon 750 RGB
typ náhlavní soupravy: přes hlavu, náušníky
měniče: 50 mm, dynamické
frekvenční rozsah: 20 Hz až 20 kHz
impedance: 32 Ohmů
dynamický rozsah: 106 dB
mikrofon:
– citlivost: -42 dB
– frekvenční rozsah: 100 Hz až 16 kHz
rozhraní:
– 2× 3,5mm mini-jack (3 póly)
– 1× USB (napájení
kabel: 2,5 m opletený (1,5 m + 1,0 m adaptér)

Fotografie ve vysokém rozlišení a kartu produktu lze stáhnout zde.