QNAP představuje na trh dvouportovou síťovou kartu 25GbE se SR-IOV a RoCE

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila QXG-25G2SF-CX6 – síťovou rozšiřující kartu 25GbE PCIe Gen 4 (kompatibilní s PCIe Gen 3/Gen 2) s NVIDIA Mellanox® ConnectX®-6 Lx SmartNIC. QXG-25G2SF-CX6 je kompatibilní s QNAP NAS a PC se systémem Windows®/Linux® a poskytuje pohodlný způsob, jak upgradovat úložiště a pracovní stanice, aby mohly těžit ze sítí nové generace.

Obrázky ve vysokém rozlišení: QXG-25G2SF-CX6

Se dvěma porty 25GbE podporuje QXG-25G2SF-CX6 až 50 Gb/s při použití v konfiguraci Slučování portů – ideální pro nejnáročnější prostředí úložiště vyžadující intenzivní přenos dat. Díky podpoře SR-IOV a RoCE, kde lze k síti přistupovat přímo v RAM, mohou virtualizační prostředí VMware® výrazně těžit ze snížené latence a zvýšeného výkonu a efektivity. Karta QXG-25G2SF-CX6 se dokonale hodí pro řešení QNAP NAS, jako je například TS-h3088XU-RP All-Flash NAS, aby bylo možné plně využívat neuvěřitelný potenciál šířky pásma. Můžete také zvážit spárování QXG-25G2SF-CX6 se switchem QNAP a vytvořit tak vysokorychlostní síťové prostředí příznivé pro rozpočet.

25GbE je ideální pro multimediální prostředí a produkce videí 8K, a síťová rozšiřující karta QXG-25G2SF-CX6 poskytuje přístupný způsob upgradu na síťová prostředí 25GbE pro vyšší výkon a stabilitu,“ uvedl Stanley Huang, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Díky podpoře SR-IOV a RoCE může QXG-25G2SF-CX6 také účinně snížit latenci a zvýšit výkon ve virtualizačních prostředích VMware®.“

Při použití QXG-25G2SF-CX6 v systému Windows a Linux jsou nutné ovladače. Pokud se karta QXG-25G2SF-CX6 nainstaluje do QNAP NAS s QTS 4.5.2/QuTS hero h4.5.2 (nebo novějšími), ovladače nejsou vyžadovány.

QNAP NIC můžete zakoupit v Obchodě s příslušenstvím QNAP. Další informace můžete získat a na kompletní sortiment společnosti QNAP se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.