Pro Nadační fond Kapka naděje se na letošní PragoVespě vybralo 39 162 Kč

O víkendu od 21. do 23. června 2024 proběhl v pražské Troji tradiční sraz PragoVespa, kterého se zúčastnilo 419 skútrů. Stejně jako v minulém roce pořadatelé z Vespa Clubu Praha spojili síly s Nadačním fondem Kapka naděje a díky speciální soutěži zručnosti a dražby fotografií z charitativního kalendáře „Vespa Club Praha pro Kapku naděje“ vybrali krásných 39 162 Kč, které poputují na dobrou věc.

Slunečné počasí, spousta zábavy, rodinná atmosféra a dobrosrdečnost. V tomto duchu se nesla celá PragoVespa #12, jejímž cílem bylo nejen sdílet radost z jízdy na ikonických skútrech, ale také přispět na dobrou věc a vykouzlit úsměv na tváři těm, kteří to nejvíce potřebují.

V rámci akce měli milovníci Vesp hned několik příležitostí, jak pomoci. „Pomalý sprint pro Kapku naděje“, speciální soutěž zručnosti, byl nejen zábavou pro zúčastněné a strhující podívanou pro přihlížející, ale také skvělou šancí, jak podpořit a přispět do Nadačního fondu. Po křtu charitativního kalendáře „Vespa Club Praha pro Kapku naděje“ na rok 2025, kde se známé osobnosti a členové Vespa Clubu Praha vyjímají společně se svými Vespami, proběhla dražba fotografií z něj. Samotný kalendář byl v prodeji i na místě, a pro všechny zájemce je stále v prodeji na e-shopu www.originalmotoshop.cz. Kdokoliv si tak může pořídit krásný doplněk do domácnosti a udělat dobrý skutek.

Pokud jste milovníky italských skútrů, či přemýšlíte o koupi vlastní Vespy a nestihli jste se zúčastnit 12. ročníku PragoVespy a pokochat se těmito stroji, nezoufejte. Na www.chciitalku.cz se můžete podívat, jaké modely jsou dostupné u vašeho nejbližšího prodejce, a zarezervovat si testovací jízdu.