Paměťový modul SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG

Speciálně vyladěný pro základní desky ROG pro nezapomenutelný herní zážitek
Značka XPG představuje nový SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG (Republic of Gamers).  Tento paměťový modul je speciálně vyladěn pro spolupráci se základními deskami ROG a podporuje technologii Intel® XMP pro snadné přetaktování. Navíc je vybaven osvětlením RGB, které vašemu hraní dodá oslnivý šmrnc.

Plug and Play – výkon a přetaktování
SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG prošel přísnými testy přetaktování a kompatibility, aby byl zajištěn optimální výkon se základními deskami ROG Intel® DDR4. To znamená, že uživatelé si nyní mohou užívat výkonu až 3600 MHz a 5% zvýšení taktu, aniž by si museli lámat hlavu s kompatibilitou. Nové paměti SPECTRIX podporují Intel® XMP 2.0 pro přímé přetaktování bez nutnosti vstupu do systému BIOS.

Herní elegance
Pro správnou herní atmosféru je nový SPECTRIX D50 DDR4 vybaven programovatelným osvětlením RGB, které lze snadno ovládat prostřednictvím aplikace ROG AURA SYNC.  Osvětlení RGB doplňuje nenápadný, ale elegantní design modulu, který se vyznačuje jednoduchými konturami a elegantními liniemi.

Doživotní záruka
SPECTRIX D50 DDR4 RGB s certifikací od ROG je vyroben z vysoce kvalitních čipů, které zaručují kvalitu a spolehlivost. Na modul je navíc poskytována doživotní záruka. Tyto paměti budou k dispozici v dvoukanálové sadě (2x 8 GB).