Genesis Krypton 200 a 220 – lehké a efektivní herní myši


Váží pouhých 80 g. Modely jsou vybaveny programovatelnými tlačítky, vnitřní pamětí a díky RGB osvětlení uživatelům umožňují vytvořit jedinečnou atmosféru. Jedná se o nové, ergonomicky profilované modely Genesis Krypton 200 a Krypton 220.

Prvním novým modelem je Genesis Krypton 200. Myš obsahuje optický snímač s rozlišením 6400 DPI, který by měl uspokojit hráče hledající přesnost a rychlost. Její citlivost lze nastavit na jednu ze šesti úrovní a aktuální nastavení zobrazuje indikátor. Výrobce uvádí, že je model vybaven tichými spínači, což ocení zejména noční hráči.

Genesis Krypton 200 používá šest programovatelných tlačítek. Jejich nastavení lze měnit pomocí softwaru. Program uživatelům umožňuje například přiřazovat tlačítkům nové funkce a ukládat makra. Černé matné tělo se rozsvítí pomocí RGB osvětlení s efektem PRISMO. Osvětleno je logo výrobce a decentní LED pásek zabudovaný do zadní části pouzdra


Druhý model, Genesis Krypton 220, je rovněž vybaven osvětlením. Toto zařízení se může pochlubit o něco agresivnějším tvarem a LED páskami, které se táhnou po stranách myši. Odlišné jsou také hlavní spínače. Jejich životnost je počítána na 10 milionů kliknutí. Počet tlačítek a jejich konfigurovatelnost je stejná jako u prvního modelu.

Obě myši mají velmi nízkou hmotnost, která u modelu Krypton 220 činí 76 g a u modelu Krypton 200 77 g. Modely jsou vybaveny vnitřní pamětí pro ukládání nastavení. Zvládají zrychlení až 22 G a sledují pohyby rychlostí až 66 palců za sekundu. Reporting je nastaven na frekvenci 1 000 Hz.

Myši Genesis Krypton 200 a Krypton 220 se k počítači připojují pomocí kabelu. V obou případech jsou USB kabely dlouhé 1,8 m. Myši jsou kompatibilní s nejoblíbenějšími operačními systémy a jsou ke koupi za cenu 299,-Kč vč. DPH.

Fotografie a karty produktu: