Nové řady plochých televizorů Toshiba L2, L4 a L7 jsou již k dostání v obchodní síti

V Čechách se začínají prodávat nové ploché televizory Toshiba. Řada L2 nabízí cenově velmi zajímavé přístroje s velkou úhlopříčkou bez chytrých funkcí a řady L4 a L7 představují vstupenku do světa cloudových Smart TV funkcí

Lifestyle_L2 50L2333_front_screen 50L2333_right_screen_norefl 32L4333_front_screen Loft2 58L73xx_right_screen

Společnost Toshiba Europe GmbH začíná prodávat první z televizorů modelového roku 2013. Na pulty se dostávají televizory řad L2, L4 a L7.

Ploché LED televizory Toshiba L2 představují cenově atraktivní středně velké až velké televizory s vysokým Full HD rozlišením a elegantním designem. Tato řada je určena těm, kteří vyžadují kvalitní a velký obraz až do úhlopříčky 50“ (126 cm) a přitom z nejrůznějších důvodů nechtějí využívat 3D zobrazení ani chytré funkce založené na připojení televize k internetu. Televizory Toshiba L2 poskytují kromě základní konektivity i velmi praktický port MHL, který umožňuje snadnou a efektivní možnost zobrazení fotografií a videa z mobilních telefonů vybavených touto technologií.

Nové Smart TV – HD LED televizory řady L4 a L7 jsou ukázkou nového přístupu společnosti Toshiba k televizní zábavě prostřednictvím řešení Cloud TV. Podstatou služeb Toshiba Cloud TV je personalizace – různí uživatelé dostanou konkrétní doporučení obsahu a souvisejících kanálů na sociálních sítích šité přímo jim na míru podle jejich vkusu a preferencí. Za pomoci speciálního algoritmu vytváří služba neustále dynamicky obnovovaný seznam doporučeného obsahu, dostupného v průběhu následujících sedmi dnů. Nové rozhraní umožňuje přístup ke klíčovým funkcím televizoru, jako je například webový prohlížeč Oper Browser, technologie Intel® WiDi, nebo k vašim televizním nahrávkám. Kromě toho, že umožňují přístup k vašemu lokálnímu úložišti přes USB port, podporují také DLNA zařízení ve vaší domácí síti.