Nové notebooky Toshiba Satellite L jsou vybaveny funkcemi pro zábavu a zabalené v tenkém stylovém kabátku

Pohodlná kancelářská práce i přehrávání multimédií díky nejnovějším počítačovým technologiím

Sat_L50_Glossy_White Sat_L50t_Silver_02Sat_L50-A_Prod_Det_Full_red_Mar2013_06 Sat_L50-A_Prod_Full_black_Mar2013_02 Sat_L50-A_Prod_Full_red_Mar2013_07 Sat_L50-A_Prod_Full_white_Mar2013_01 Sat_L50-A_Prod_Full_white_Mar2013_06 Sat_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_22 Sat_Pro_L50-A_Prod_Full_silver_Mar2013_05

Společnost Toshiba Europe GmbH oznamuje uvedení nových notebooků Satellite L a rozšiřuje portfolio cenově dostupných notebooků pro rok 2013 v  novém designu. Řada Satellite L nabízí nejnovější technologie, jako je dotykový displej celý překrytý sklem a kombinuje pohodlné a snadné použití s pozoruhodným výkonem. Prodej nových notebooků Satellite L začne v ČR a na Slovensku ve třetím čtvrtletí roku 2013.

Tenký a vytříbený design

„Řada Satellite L splňuje požadavky většiny uživatelů notebooků. Na Satellite L mohou lidé zpracovávat všechny své každodenní počítačové úkoly, stejně jako si přehrávat a tvořit kvalitní multimediální obsah,“ řekl Jiří Horák, country manager společnosti Toshiba pro Českou republiku a Slovensko. „Nové notebooky Satellite L nabídneme ve třech různých úhlopříčkách. Nejmenší provedení je tenké jen 24 mm a váží pouhé 2 kg s tím, že si zachovává impozantní širokoúhlý HD displej.”

Všechny modely, dostupné v úhlopříčkách 17,3″ (43,9 cm), 15,6″ (39,6 cm) a 14,1″ (35,8 cm), mají zcela nový design a vytříbený vzhled. Každá velikost nabízí možnost výběru barevného provedení s lesklým povrchem. Ten doplňuje klávesnice s matnými plochými klávesami a lesklým rámečkem. Modely L40t, L40Dt, L50t, a L50Dt přicházejí ve stříbrném provedení a jsou vybaveny dotykovou obrazovkou kompletně překrytou sklem. Tyto modely nabízejí podporu dotykového ovládání až deseti prsty současně. Dalším užitečným nástrojem pro intuitivní ovládání dotyky je Toshiba Split Screen. Pomáhá při práci s několika aplikacemi současně tím, že správně rozprostře otevřená okna na celou obrazovku. Ovládání notebooků Satellite L a práce na nich je stejně pohodlná a intuitivní, jako na tabletu nebo chytrém telefonu.

Vysoký výkon pro digitální zábavu

Nové notebooky Satellite L jsou optimalizovány tak, aby si uživatelé mohli vychutnat široké spektrum digitální zábavy. K dispozici je i široký výběr procesorů od vysoce výkonných až po nízkopříkonové v modelech s tloušťkou pouhých 24 mm. Technologie Nvidia® Optimus™ a AMD Enduro™ přináší uživatelům dlouhou výdrž na baterii, kterou si mohou vychutnat, aniž by museli ručně měnit nastavení. Tyto technologie dokáží na pozadí bez zásahu uživatele automaticky optimalizovat výkon notebooku. Všechny modely Satellite L jsou pro lepší multimediální zážitek vybaveny stereo reproduktory Onkyo s technologií DTS Sound™, která zajišťuje působivý zvuk, vykreslení celého pásma i s hlubokými basy, jemné střední tóny a srozumitelnější vokály pro přirozené podání hudby a filmů. Sledování filmů, ale i prohlížení fotek, je na Satellite L vždy zážitkem, protože všechny modely mají širokoúhlý HD či HD+ displej s LED podsvícením. Displej s rozlišením HD+, který je standardní výbavou největší úhlopříčky (17,3″) Satellite L, umožňuje uživatelům vychutnat si kvalitní filmy i fotky ve vyšším rozlišení. Displeje notebooků Satellite L mají volitelně antireflexní úpravu, která pomáhá eliminovat odlesky.

Nové možnosti připojení

Modely Satellite L s procesory Intel® se mohou pochlubit funkcí Wi-Fi Miracast™¹. Tato nová standardizovaná technologie umožňuje uživatelům přenášet bezdrátově obraz z notebooku do kompatibilního televizoru. Obsah v podobě filmů či fotek si tak lze společně s rodinou a přáteli vychutnat na velké obrazovce. Kromě toho jsou notebooky Satellite L vybaveny i porty USB 3.0 s funkcí Toshiba USB Sleep-and-Charge pro nabíjení mobilních zařízení, i když je notebook vypnutý. Modely Satellite L jsou bez optické mechaniky lehčí a mobilnější, proto je pro uživatele možnost volby konfigurace s nebo bez mechaniky velkou výhodou.

————————

¹ Může se lišit podle modelu a země prodeje.