Nové notebooky řady Satellite S s tenkým a moderním designem nabízí pokročilé funkce pro zábavu

Funkce optimalizované pro multimédia, prvotřídní zvuk, HD displej a hliníkový, ledově modrý kovový povrch

Sat_S50 Sat_S50-A_Prod_Det_Mar2013_02 Sat_S50-A_Prod_Full_Mar2013_07 Sat_S50-A_Prod_Full_Mar2013_19 Sat_S50t Sat_S50t-A_Prod_Full_Mar2013_03

Společnost Toshiba Europe GmbH představuje nové vysoce výkonné notebooky řady Satellite S. Jsou určeny pro ty uživatele, kteří hledají vzrušující multimediální zážitek při používání přenosného počítače. Tyto všestranné počítače určené pro zábavu jsou vyráběny v hliníkovém provedení s ledově modrým povrchem. Stylová klávesnice s matnými plochými klávesami a lesklým rámem je opatřena bílým LED podsvícením. Díky tomu je psaní a ovládání počítače za šera či tmy pohodlnější. Nové notebooky řady Satellite S jsou zajímavou kombinací elegantního vzhledu a všestranné funkcionality. Jejich prodej bude v ČR a na Slovensku zahájen ve třetím čtvrtletí roku 2013 a na výběr bude mezi úhlopříčkami 15,6″ (39,6 cm) a 17,3″ (43,9 cm) s klasickým či dotykovým displejem.

Zábavní funkce a možností volby provedení

„Toshiba u řady Satellite S dostála svého slibu poskytnout uživatelům široký výběr konfigurací,“ řekl Jiří Horák, country manager společnosti Toshiba pro Českou republiku a Slovensko. „Modely S50, S50D, S50t a S50Dt přichází s možností výběru mezi grafickými kartami Intel® HD nebo Nvidia®, které poskytnou rychlejší a citlivěji reagující grafiku. ULV procesory s nízkou spotřebou nám umožnily zkonstruovat tyto notebooky tak, aby měly tloušťku pouhých 24 mm. Modely S70, S70D, S70t a S70Dt jsou poháněny vysoce výkonnými procesory pro dokonalý multimediální zážitek. Modely s dotykovým displejem jsou pak určeny pro ty uživatele, kteří chtějí získat z operačního systému Windows 8 maximum.” Všestrannost dotykového displeje přináší pohodlnější a intuitivnější ovládání notebooku jako na tabletu nebo chytrém telefonu. Všechny modely disponují výbavou, která je optimalizována pro počítačovou zábavu. Jde například o stereo reproduktory Onkyo a vylepšení zvuku DTS Studio Sound™ – tato kombinace přináší vynikající zážitek při přehrávání hudby i filmových soundtracků. Širokoúhlý displej s Full HD¹ rozlišením a LED podsvícením společně s volitelnou Blu-ray™ mechanikou zajistí špičkovou kvalitu obrazu. Uživatelé si mohou zvolit také model bez optické mechaniky, který je lehčí a mobilnější.

Snadnější práce s více úlohami najednou

Notebooky Satellite S slouží jako všestranná multimediální elektronická zařízení s vynikajícími možnostmi připojení. Kromě běžných portů zahrnujících i USB 3.0 s funkcí Toshiba USB Sleep-and-Charge pro nabíjení mobilních zařízení i při vypnutém notebooku nechybí modelům Satellite S s procesory Intel® ani technologie Wi-Fi Miracast™. Ta dává uživatelům možnost bezdrátově přenášet multimediální obsah buď z mobilního telefonu do počítače nebo z počítače do kompatibilního televizoru. Můžete si jej tak vychutnat spolu s přáteli či rodinou na velké obrazovce.

Pro nové notebooky Satellite S je zpracování mnoha úkolů najednou druhou přirozeností. Aplikace se rychle spouštějí díky volitelnému hybridnímu disku, který je kombinací klasického velkého 1 TB disku s integrovaným SSD o kapacitě 8 GB. Navíc je díky přeinstalované utilitě Toshiba Split Screen na všech modelech Satellite S možné automaticky uspořádat všechna okna. Práce s více aplikacemi najednou je díky tomu mnohem pohodlnější a příjemnější.

———————————–

¹pouze u 17,3″ (43,9 cm) modelů S70, S70D, S70t, S70Dt.