Nové notebooky řady Toshiba Satellite C přináší inovovaný design a atraktivní cenu

 Všestranný výkon, široký výběr konfigurací, možnost dotykového ovládání

Sat_C75_WhiteGlossy_01Sat_C75_WhiteGlossy_02Sat_C50-A_Prod_Full_01 Sat_C50-A_Prod_Full_05 Sat_C55-A_Prod_Full_red_02 Sat_C55-A_Prod_Full_red_06 Sat_C55-A_Prod_Full_red_07 Sat_C55-A_Prod_Full_red_22 Sat_C55-A_Prod_Full_silver_05 Sat_C55-A_Prod_Full_white_07

Tisková zpráva včetně technických parametrů v češtině
Tisková zpráva včetně technických parametrů ve slovenštině

Společnost Toshiba Europe GmbH dnes představuje řadu notebooků Satellite C, která se s cenově dostupnými modely v novém, atraktivním designu zaměřuje na široké spektrum uživatelů. Řada Satellite C bude k dispozici v mnoha různých konfiguracích, nebudou chybět ani modely s dotykovým displejem o úhlopříčce 15,6″ (39,6 cm). Tato nová řada notebooků je ideální pro plnění běžných úkolů. Je určena pro ty uživatele, jejichž základním požadavkem je spolehlivý počítač pro každodenní práci. Prodej notebooků nové řady Satellite C začne v Evropě ve druhém čtvrtletí roku 2013.

Každodenní použití s možností výběru

“Nová řada Satellite C je důkazem toho, že budeme i nadále uvádět kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné notebooky pro každodenní práci. Nové notebooky Satellite C nabízí dostatečnou konektivitu, navíc budou k dispozici i modely s dotykovým displejem”, řekl Jiří Horák, country manager společnosti Toshiba pro Českou republiku a Slovensko. “Tyto notebooky mají stejné designové prvky jako naše ostatní letos uváděné produkty.”

Pro nové notebooky Satellite C jsou typické hladké zaoblené hrany, osvětlené tlačítko zapínání a logo na levé straně pod displejem. Notebooky Satellite C budou k dostání v několika barevných provedeních a s různými texturami. Modely C50, C50D, C50t, C50Dt, C70 a C70D mají matný černý povrch s pruhovaným vzorem v kombinaci s tenkými linkami. Modely C55, C55, C55t, C75 a C75D nabídnou lesklý povrch v několika moderních a stylových barvách. Zaujmou i klávesnicí s plochými klávesami, která přináší větší pohodlí při psaní i snadnější ovládání počítače. Celá řada C bude k dispozici ve dvou úhlopříčkách displeje – 15,6″ (39,6 cm) a 17,3″ (43,9 cm) s rozlišením HD nebo u větší verze s HD+. Uživatelé si tak budou moci vychutnat ostřejší filmy, videa i fotky nebo pohodlněji pracovat s kancelářskými aplikacemi.

Interaktivní ovládání – také prostřednictvím dotyků

Černý Satellite C50t s texturou i stříbrné modely C55t a C55Dt jsou důkazem toho, že Toshiba přináší možnost dotykového ovládání i u cenově nejdostupnějších modelů. Díky Windows 8 již lze interaktivní ovládání plně využít.

Uživatelé mohou posouvat webové stránky i dokumenty prostým dotykem prstů, pohybovat se v systému jednoduchým klepnutím nebo přejetím, ručně uspořádat různé položky nebo si je zvětšit roztažením prstů. To umožňuje sklem překrytý dotykový displej s podporou multidotykových gest a možností ovládání až deseti prsty najednou. Díky dotykům je ovládání počítačů intuitivnější než dříve. Všechny modely řady Satellite C nabízí všestranný výkon pro řešení každodenních počítačových úkolů. Doma i na cestách zvládnou vše od kancelářských aplikací, digitální komunikace, prohlížení webů až po bezproblémové přehrávání multimédií, jako jsou nahraná HD videa, online hudba, filmy a hry.