NOVÁ VESPA PRIMAVERA COLOR VIBE

 

EXPLOZE BAREV V KOMBINACI S NADČASOVÝMI TVARY PRIMAVERY: VZNIKÁ NOVÁ SPECIÁLNÍ ŘADA COLOR VIBE.

EKLEKTICKÁ DVOUBAREVNÁ KOMBINACE SE MÍSÍ S ČERNÝMI DETAILY A EXKLUZIVNÍMI TYRKYSOVÝMI RÁFKY A VYTVÁŘÍ TAK JEDINEČNOU HRU KONTRASTŮ.

Vespa Primavera je mladou a svěží duší značky Vespa: je ikonou i experimentátorem, modelem s nadčasovým stylem a předchůdcem trendů. Světoběžník, který se na veletrhu EICMA 2022 představí v ještě pestřejším a vyzývavějším hávu.

Zrodila se nová Vespa Primavera Color Vibe, speciální řada, která je poctou barevnému a bezstarostnému vesmíru značky Vespa. Vespa Primavera Color Vibe se vyznačuje speciálním dvoubarevným lakováním: karoserie, která je k dispozici v oranžové barvě Arancio Colour Vibe a bílé Bianco Colour Vibe, je kombinována se stupačkou v barvě Ottanio, což je tyrkysový odstín s výrazným charakterem.

Originální “barevná skvrna”, lemovaná černými kontrastními prvky, prochází přes celou karoserii skrze grafiku na bocích. Typická “kravata” na štítu a exkluzivní ráfky kol, vyrobené exkluzivně pro tuto verzi, jsou taky zbarvené ve speciálním odstínu Ottanio.

Výbavu, která je dalším důkazem eklekticismu značky Vespa, doplňují černé sportovní detaily: rámečky předních a zadních světel, ozdobné lišty po obvodu štítu, ozdoba na předním blatníku, kryt tlumiče a pružina předního kola, madlo pro spolujezdce a kryt tlumiče výfuku. Sedlo je černé s antracitovým prošíváním.

Vespa Primavera Color Vibe je k dispozici ve verzích 50 a 125 cm3, přičemž objem motoru je na bocích vyznačen oranžovou barvou.