Modelová řada Indian Motorcycle pro rok 2021

Modelová řada Indian Motorcycle pro rok 2021 přináší zcela nové technologie, širokou nabídku nového příslušenství a nové modely Vintage Dark Horse a Roadmaster Limited

Model Vintage Dark Horse 2021 spojuje klasický ikonický design a agresivní temný výraz;
Nový Roadmaster Limited přináší moderní styl s chromovými prvky.
Nová sada příslušenství Scout 2021 připraví jezdce na dlouhé cesty – zahrnuje vyhřívané rukojeti, nízké a střední deflektory, tvrzené sedlové brašny a malou brašnu s montáží na kapotáž.

PRAHA, (22. září 2020) – Indian Motorcycle, první americká motocyklová značka, představila svoji modelovou řadu 2021. Řada zahrnující nové modely, modernizované technologie a širokou nabídku originálního příslušenství Indian Motorcycle, přichází na trh po nejsilnějším prodejním kvartálu v historii značky.

„Jsme extrémně motivováni výraznou dynamikou rozvoje značky, kterou právě zažíváme, a stejně jako vždy se snažíme nabídnout našim jezdcům ty nejlepší produkty a zážitky,“ řekl Reid Wilson, viceprezident společnosti Indian Motorcycle. „Naši jezdci jsou velmi nároční a mají velká očekávání a my považujeme za povinnost zůstat na špičce v oblasti designu, výkonu a technologií. Naše řada 2021 s novými a modernizovanými modely je výsledkem tvrdé práce a úsilí, které věnujeme každému motocyklu v naší nabídce.“

Vývoj a modernizace nových modelů Indian Motorcycle 2021, a to ve všech ve všech řadách Thunderstoke, PowerPlus a Scout, je přímou reakcí na zpětnou vazbu od zákazníků.

Modely Indian Thunderstroke a PowerPlus
Novinkou v nabídce cruiserů Indian Motorcycle je model Indian Vintage Dark Horse s koženými brašnami a matně černým lakováním určený pro jezdce, kteří chtějí nadčasový design a temný agresivní styl.

Díky výrazným modernizacím pro rok 2021 je řada Roadmaster ještě lepší než dřív. Systém Apple CarPlay® je nyní součástí standardní výbavy napříč celou řadou, modely Roadmaster Limited a Roadmaster Dark Horse jsou vybaveny novým vyhřívaným a chladícím sedlem Indian Motorcycle ClimaCommand Rogue s přímým ovládáním v systému Ride Command.

Novinkou v řadě Roadmaster je Roadmaster Limited s lesklým lakováním, chromovými prvky, moderním designem kapotáže, otevřeným předním blatníkem a pevnými bočními kufry. Faceliftovaný Roadmaster Dark Horse je naopak oděný kompletně do černé barvy, která mu dává moderní a výrazný vzhled. Oba modely pohání výkonný, vzduchem chlazený motor Indian Motorcycle Thunderstroke 116, doplněný prémiovými prvky, jako jsou pneumatiky Metzeler Cruisetec®, kryty nohou s nastavitelnými průduchy, vyhřívané rukojeti a elektricky nastavitelný plexištít ovládaný tlačítkem. Standardní výbava kompletní řady Roadmaster zahrnuje zadní kufr a boční kufry s uzamykáním dálkovým ovladačem a celkovým objemem úložného prostoru více než 140 litrů, nastavitelné plotny spolujezdce, ABS, tempomat, bezklíčkové zapalování, systém sledování tlaku v pneumatikách a kompletní LED osvětlení.

Tlačítko zapalování se u modelů Chieftain, Roadmaster, Indian Springfield a Indian Challenger přemístilo k ovládacím prvkům na řídítka, aby uvolnilo místo pro novou 12voltovou zásuvku. Tento praktický prvek umožňuje jezdcům jednoduché dobíjení elektroniky během jízdy.

Inovativní technologie
Modelová řada 2021 přináší řadu nových technologií zpříjemňujících jízdu, ať už ve standardní či příplatkové výbavě.

Vyhřívané a chladící sedlo ClimaCommand
Součást standardní výbavy u modelů Roadmaster Limited a Roadmaster Dark Horse, nové vyhřívané a chladící sedlo Indian Motorcycle ClimaCommand, lze rovněž doobjednat ke všem modelům řady Thunderstroke. Novinka pro rok 2021, sedlo ClimaCommand, je v nabídce ve dvou designech; Classic a Rogue. Úroveň vyhřívání či chlazení sedla ClimaCommand nyní jezdec může u vybraných modelů 2020 a 2021 nastavovat přímo prostřednictvím systému Ride Command, a snadno si tak udržovat pohodlí na cestě. Termoelektrická technologie chlazení a vyhřívání nabízí tři úrovně intenzity (low / nízká, medium / střední a high / vysoká), nastavitelné nezávisle pro sedlo jezdce a spolujezdce. Díky použitému nanomateriálu grafen může teplo či chlad pronikat celou plochou sedla. Sedlo bez perforace je 100% voděodolné a má velmi dlouhou životnost. Sedlo ClimaCommand je k dispozici jako příslušenství ke všem modelům Thunderstroke 2014-2021, přičemž majitelé modelů Chieftain a Roadmaster 2020 a 2021 mohou ovládání sedla integrovat do systému Ride Command.

Apple CarPlay®
Součást standardní výbavy u všech modelů Roadmaster, Chieftain, a Indian Challenger 2021, vybavených systémem Ride Command s navigací. Systém Apple CarPlay® umožňuje snazší poslech hudby a ovládání navigace či komunikace s mobilním telefonem a nabízí více možností osobního nastavení.

Světla Pathfinder S LED
Nová světla Pathfinder S LED jsou nyní v nabídce originálního příslušenství Indian Motorcycle pro modely Chieftain, Roadmaster a Challenger. Zcela nová světla Pathfinder S LED jsou osazena špičkovou technologií LED a výrazně zvyšují viditelnost při jízdě v noci.

Audio systém PowerBand
Další novinkou pro rok 2021 je možnost vylepšit audio systém modelu Indian Challenger o sadu reproduktorů PowerBand do rychloupínacího zadního kufru (Quick Release Trunk). Po spárování se systémem PowerBand Audio Plus tak lze dosáhnout výjimečné kvality zvuku a o 50 % vyššího výkonu než u standardně montovaného audio systému modelu Indian Challenger. 

Příslušenství Touring & Comfort
Od modelového roku 2021 se majitelé modelů Indian Challenger mohou sbalit na opravdu dlouhou cestu a užívat si nové cestovní doplňky. Rychloupínací zadní kufr zvýší kapacitu úložného prostoru modelu Indian Challenger o 64 litrů. Podobně jako kufr modelu Indian Roadmaster se kufr modelu Indian Challenger zamyká dálkovým ovladačem a vejdou se do něj dvě integrální přilby. V kombinaci s područkami zadní kufr nabídne spolujezdci 50 mm komfortního prostoru navíc.

K modelům Indian Challenger a řadě Thunderstroke je nyní k dispozici nízká, rychloupínací polstrovaná zádová opěrka, která zvýší komfort spolujezdce, aniž by narušila nízkou siluetu motocyklu.

Kromě toho, majitelé modelů Indian Challenger a Thunderstroke mohou zlepšit svou ochranu před větrem díky nové nabídce doplňkových plexištítů a zvýšit komfort nižším doplňkovým sedlem, předstupačkami či řadící pákou na patu. Pro vyšší komfort spolujezdců jsou nyní v nabídce rychloupínací zádové opěrky, opěrky na kufr nebo plotny pro spolujezdce.

K modelům Thunderstroke značka Indian Motorcycle nabízí celé pakety zvyšující komfort jezdce i spolujezdce. Ty zahrnují snížená sedla, středné vysoká a 406mm (16-palcová) řídítka ape hanger, opěrky pro jezdce a spolujezdce, rychloupínací zadní kufry v barvě motocyklu, opěrky rukou pro spolujezdce a další. Majitelé modelu Indian Challenger mohou svůj stroj vylepšit středně vysokými řídítky, tónovaným plexištítem či předstupačkami.

Barevná provedení

 • Indian Vintage Dark Horse – Thunder Black Smoke.
 • Indian Vintage – Crimson Metallic
 • Indian Springfield – Maroon Metallic over Crimson Metallic, and Thunder Black over Dirt Track Tan.
 • Springfield Dark Horse – Thunder Black Smoke
 • Chieftain Dark Horse – Thunder Black Smoke, Ruby Smoke, and Titanium Smoke.
 • Chieftain Limited – Thunder Black Pearl
 • Indian Challenger Dark Horse – Thunder Black Smoke, and Bronze Smoke.
 • Indian Challenger Limited – Thunder Black Pearl, Ruby Metallic
 • Roadmaster – Thunder Black Pearl, Maroon Metallic over Crimson Metallic
 • Roadmaster Dark Horse – Thunder Black Smoke.
 • Roadmaster Limited – Crimson Metallic and Thunder Black Azure Crystal. 

Modely Indian Scout
Široká nabídka modelů Indian Motorcycle Scout zahrnuje jak klasické, tak moderní motocykly. Modely Scout Sixty a Scout Bobber Sixty s motorem o objemu 1000 cm3 a výkonem 76 koní jsou cenově dostupné a vhodné i pro méně zkušené jezdce. Ti, jež touží po silnějším zátahu pak mohou sáhnout po modelech Scout a Scout Bobber s motory o objemu 1133 cm3 s výkonem 94 koní.

Modelová řada Scout dostává pro rok 2021 nová barevná provedení, která ještě vice zvýrazňují ikonický design a linie motocyklu. Barevné kombinace jako Metallic Maroon/Crimson Metallic na modelu Scout nebo Alumina Jade Smoke na modelu Scout Bobber podtrhují agresivní vzhled a nízkou siluetu, které majitelé modelů Scout Bobber mají tak rádi.

Pro nováčky jsou modely Scout a Scout Bobber i nadále k dispozici v provedení určeném pro majitele řidičského oprávnění skupiny A2.

Příslušenství Scout
Už tak široká nabídka originálního příslušenství k modelům Scout je pro rok 2021 ještě bohatší. Díky zcela novým doplňkům mohou majitelé modelů Scout změnit svůj městský motocykl na pohodlný cestovní stroj. Nízký nebo středně vysoký plexištít k modelu Scout Bobber ochrání jezdce před rozmary počasí, zatímco vyhřívané rukojeti pro modely Scout 2017-2021 zahřejí ruce v chladném počasí. Tvrzené sedlové brašny a malá brašna s montáží na kapotáž navíc přidají stylové úložné prostory. A rychloupínací kapotáž v barvě motocyklu s 50 mm vysokým plexištítem je k dispozici ke všem modelům Scout v nových barevných provedeních 2021.

Barevná provedení

 • Scout Sixty – Ruby Metallic.
 • Scout Bobber Sixty – Thunder Black Smoke.
 • Scout – Thunder Black, White Smoke, and Maroon Metallic over Crimson Metallic.
 • Scout Bobber – Thunder Black, Thunder Black Smoke, and Alumina Jade Smoke
 • Scout Bobber Twenty – Thunder Black, Thunder Black Smoke and Sagebrush Smoke.

S dotazy na ceny a dostupnost se, prosíme, obraťte na vašeho nejbližšího dealera značky Indian Motorcycle. Jejich seznam je na webu www.indiancz.cz.

2021 Thunderstroke & PowerPlus Lineup

2021 Scout Lineup