Máte daleko do nejbližší knihovny, abyste si prohlédli nejnovější knížky? Je pro vás komplikované sdílet zážitky z toho, co právě čtete, s dalšími lidi? Koupili jste knihu, která nestála za to, abyste s ní ztráceli váš čas?

ReadRate“, nejnovější služba uvedená PocketBookem, se zaměřuje na obohacení zážitku ze čtení pro milovníky knih tím, že poskytuje nové a snadné způsoby k tomu, aby čtenáři byli více společenští a získali větší radost ze čtení.

Readrate” vás zavede do nového světa, ve kterém vám jen několik kliknutí umožní sdílet zajímavosti a postřehy ze čtení nejen se svými přáteli a rodinou bez ohledu na to, kde právě jsou, ale také s dalšími lidmi po celém světě, kteří mají stejnou vášeň.

Prostřednictvím “Readrate” se můžete podělit o své oblíbené citáty, likovat a komentovat vaše oblíbené knihy a publikovat všechny postřehy na své oblíbené sociální sítě, jako je Facebook, Vkontakte a Odnoklassniki, na kterých budou moci diskutovat i vaši přátelé a vše komentovat spolu s vámi!

Už nikdy vám díky vašim společenským kruhům neujdou nové informace o knižních novinkách, vaše vztahy s přáteli se oživí a stanou se sinějšími než dosud.

Všechny tyto možnosti a ještě mnohem víc máte nyní doslova na dotek přímo během čtení jakékoli knihy na elektronické čtečce PocketBook, která může být přímo propojena s vaší oblíbenou sociální sítí a umožní tak ostatním vidět, co právě čtete, co jste dočetli a které knihy se vám líbily.

Readrate” vám umožní procházet tisíce knižních polic setříděných jednoduše podle žánru, nejoblíbenějších, nejčastěji komentovaných nebo nejvíce doporučovaných knih uživateli.

Známé knižní tituly můžete vyhledávat i z jiných zařízení připojených k internetu, přečíst si názory lidí, nebo si je do budoucna označit jako “Chci přečíst“.

ReadRate” vám pomůže, abyste byli vždy informováni o nejnovějších knižních titulech, a na základě vašich předchozích recenzí vám doporučí ty, které nejvíce odpovídají vašemu vkusu. Můžete doporučovat knihy svým přátelům a nechat si poradit vhodné knihy pro vás.

ReadRate” vám pomůže, abyste byli svým přátelům ještě blíž díky tomu, že jim umožníte prohlížet, komentovat a likovat vaše vybrané knihy a také vám zprostředkuje vzájemné sdílení oblíbených citátů, knižních titulů a zájmů.

PocketBook povyšuje váš čtenářský zážitek a činí z něj více společenskou a zábavnější činnost. Společnost má v rukávu ještě několik dalších es, které postupně objevíte během poznávání “Readrate” a které uživatelům zprostředkuje již brzy v rámci uvedení dalších zajímavých služeb.

O společnosti PocketBook International S.A.

Společnost byla založena v roce 2007. PocketBook International SA je jedním z předních světových výrobců multifunkčních elektronických zařízení a tabletů založených na systému Android pod značkou PocketBook a značkových doplňků.

Od založení společnosti do srpna 2012 společnost vyrobila a prodala 1,5 milionů produktů.

Podle výsledků první poloviny roku 2012 bylo ve 24 zemích světa celkově prodáno 315 000 zařízení PocketBook.

Očekávaný objem prodeje pro rok 2012 je více než 700, 000 kusů.

PocketBook je nejprodávanější elektronickou čtečkou v zemích CIS a jednou z pěti nejoblíbenějších značek v západní Evropě. Společnost nabízí multifunkční e-čtečky po celé Evropě, Asii, v USA a zemích CIS.

 

Kontakt pro média

Filip Vítek
Live PR
E-mail: filip@livepr.cz
Mobil:  +420 603 585 460