Nová řada Toshiba WL938 nabízí špičkový 3D obraz pro všechny a přidává snadný přístup k síti

Vylepšená funkcionalita Smart TV, čtyři páry brýlí a elegantní design

Praha, Česká republika, 31. srpna 2012 společnost Toshiba dnes odhalila další vývoj její prémiové řady 3D televizorů WL938. Kolem tohoto televizoru se může shromáždit celá rodina a sdílet živý 3D zážitek díky kombinaci pasivní 3D technologie a čtyř párů brýlí, které naleznete v balení. Navíc si budete moci díky schopnosti převést 2D obsah do 3D vychutnat znovu starší filmy a oblíbené televizní pořady. Rychlý a snadný přístup k Toshiba Places umožňuje divákům snadné sestavení toho nejlepšího z video portálů, zpravodajských služeb či poskytovatelů filmů a televizních pořadů na vyžádání. Samozřejmostí je přítomnost Wi-Fi® – připojit se k vaší domácí síti tak můžete bezdrátově. Řada WL938 také zapadá do každé moderní domácnosti díky inovativnímu přispění studia JACOB JENSEN DESIGN, supertenkému provedení lemu a možnosti výběru mezi třemi velikostmi obrazovky – úhlopříčkou 139 cm (55″), 119 cm (47″) a 107 cm (42″). Série Toshiba WL938 bude v Evropě k dispozici během čtvrtého čtvrtletí 2012.

Tisková zpráva CZ
Tlačová správa SK 

Prémiový 3D obraz bez kompromisů
Řada WL938 kombinuje komfort a snadnost použití pasivní 3D technologie a lehkých 3D brýlí, rychlého online připojení a čistého, bohatého zvuku. Čtyři páry 3D brýlí jsou součástí dodávky, můžete si tak užívat filmy, sport a hry v ohromujícím 3D hned po vybalení z krabice.

Kromě Full HD rozlišení zvyšuje technologie 400 AMR (Active Motion & Resolution) plynulost a ostrost obrazu a obohacuje divácké zážitky při sledování sportovních přenosů a akčních filmů. Tyto typy pořadů často zahrnují stěžejní momenty, u kterých poznáte po zvýšení jasu a plynulosti největší rozdíl.

Ještě chytřejší Smart TV
Svět online zábavy stále roste a řada WL938 dává divákům příležitost prozkoumat jej celý. Výjimečně velký výběr na online portálu Toshiba Places znamená snadný přístup k videím, filmům a televizi na vyžádání, hudbě a dalším multimédiím. K co největšímu využití velké obrazovky televizoru přijde u WL938 vhod zabudovaná technologie Intel WiDi® pro bezdrátový přenos obrazu z notebooku vybaveného touto technologií. Se zabudovaným duálním režimem obrazovky můžete ostatním pouštět bezdrátově multimédia, zatímco budete dál pokračovat v práci na notebooku. Funkce nahrávání videa na USB, v kombinaci s připojeným externím pevným diskem, promění televizor v HDD rekordér – můžete si nahrávat pořady a sledovat co chcete, kdy chcete. Přidáním kompatibilní webkamery se při komunikaci přes SkypeTM můžete s přáteli navzájem vidět. Čtyři HDMI porty a dva USB porty zase zajistí neomezené možnosti připojení. Pokud vám je to stále málo, otevřený prohlížeč a vestavěné Wi-Fi® připojení vám umožní přijímat streamované video, rádio i televizi, přístup k sociálním sítím, jako je Twitter™, Facebook™ a Tumblr™ a můžete navštívit i vaše oblíbené webové stránky – vše bezdrátově, na největší obrazovce v domě a z pohodlí pohovky.

Krásný i funkční design
Naše spolupráce se studiem JACOB JENSEN DESIGN přispěla k elegantnímu vzhledu televizoru, na jehož konstrukci byly použity velmi kvalitní materiály. Supertenký hliníkový lem s pískovanou povrchovou úpravou umožňuje natáhnout obraz až k samým okrajům televizoru, což přispívá k zážitku jako v kině, zatímco kartáčovaný kov přidává na celkové eleganci televizoru.

Na zvuku záleží
Vysoká kvalita zvuku umocní zážitek při sledování filmů, řada WL938 řada je vybavena televizní technologií Audyssey® Premium, s níž bezpečně zjistíte, jaká hudba a efekty doplňují vynikající snímky. Hluboké a bohaté basy, konec nepříjemných zvukových špiček, které se vyskytují vždy na začátku reklam a součástí výbavy je i zvukový vyrovnávací systém, který automaticky přizpůsobí nastavení zvuku v akusticky problematických místnostech.

Příslušenství, které budete mít rádi
Vychutnejte si nejnovější 3D zážitek s ideálními brýlemi pro váš Toshiba 3D televizor. Další pasivní 3D brýle jsou k dispozici v dospělých, dětských a rodinných balíčcích tak, aby celá vaše rodina a přátelé mohli společně sdílet Toshiba 3D zážitek.

Zachytit všechny vaše oblíbené pořady vám pomůže sada Toshiba Universal HDD TV kit (TV-Kit-HDD100), která umožňuje připojit jakýkoliv 2,5″ USB disk k vašemu televizoru bez nutnosti tahání kabelů po místnosti. Můžete ho upevnit na zeď nebo postavit vedle televizoru, kde se promění v přístupné diskrétní nahrávání zařízení.

Všechny uvedené ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Přesné specifikace produktu závisí na modelu a místní dostupnosti.

O společnosti Toshiba
Společnost Toshiba je přední světový inovátor při zavádění nových pokročilých technologií, diverzifikovaný výrobce a prodejce vyspělých elektronických a elektrických produktů, mezi které patří digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a komponenty, energetické systémy včetně jaderných, průmyslové a sociální systémy infrastruktury a domácí spotřebiče.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 490 firem s 203 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 6,3 bilionů jenů (77 miliard USD). Navštivte webové stránky Toshiba na adrese www.toshiba.co.jp/index.htm.

Společnost Toshiba Europe GmbH se sídlem ve městě Neuss v Německu je pobočka v plném vlastnictví společnosti Toshiba Corporation v Tokiu.

Další tiskové materiály a informace
Další tiskové materiály a produktové obrázky jsou uvedeny v tiskovém salonu Toshiba Press Lounge na stránkách www.toshiba.eu/presslounge.

Kontakt pro média:
Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz