JUSTIN BIEBER X VESPA

Co vznikne, když se spojí dvě populární ikony?

Unikátní projekt vznikl na oslavu svobodného ducha a vášně pro styl a design prostřednictvím výbušného kreativního koktejlu, který spojuje cool styl, popovou kulturu a moderní vkus

Los Angeles, 11. dubna 2022 – Vespa vždy podněcovala představivost umělců, stylistů a návrhářů po celém světě. Během posledních let spojila svou autentickou kreativitu s nezaměnitelným stylem Vespa velká jména jako Giorgio Armani, Christian Dior a Sean Wotherspoon a díky tomu vznikly exkluzivní kolekce značek.

Tento rok je čas na nečekanou a vzrušující spolupráci v nejvyšších patrech globální popkultury: Justin Bieber, mezinárodně uznávaná hudební hvězda s miliony fanoušků po celém světě, spojil své úsilí se značkou Vespa, a společně představují nový exkluzivní model JUSTIN BIEBER X VESPA, osobně navržený a designovaný slavným zpěvákem. 

Bieber je svou vášní pro značku Vespa dobře známý: „Poprvé jsem jel na Vespě někde v Evropě, nejspíš v Londýně nebo v Paříži. Pamatuji si, že jsem viděl Vespu a řekl jsem si: Na takové se chci projet. A skvěle jsem se bavil, když mi vítr proudil ve vlasech. Byla to svoboda a zábava,“ komentuje Justin Bieber.

Okouzlující a nadčasová nová Vespa navržená Justinem Bieberem odráží jeho kreativitu, která přichází vždy, když zpěvák sní o něčem jedinečném, co se stane čistou inspirací.

„Miluji Vespu a partnerství s tak klasickou značkou je skvělé. Umět se vyjádřit, ať už výtvarným, hudebním, vizuálním nebo estetickým způsobem, umět vytvořit něco z ničeho – to je mojí součástí. Konečným cílem při vytváření a navrhování je vždy dát věcem jejich vlastní jedinečný směr,“  řekl Justin Bieber.

Základním stylovým prvkem, který odlišuje novou Vespu podepsanou Bieberem, je monochromatický vzhled.

Bílá barva, kterou zpěvák vybral, prochází všemi prvky Vespy Sprint: od sedla přes rukojeti až po paprsky ráfků. Logo značky a plameny nakreslené na kapotáži jsou rovněž tónované bíle; to je hlavní směr, který chtěl zpěvák vložit do designu, aby ztělesnil kreativitu, živost a energii – společné hodnoty Biebera a Vespy.

JUSTIN BIEBER X VESPA přijede na český trh s klasickým motorem o objemu 125 cm3, který se zapsal do historie Vespy a nyní je přepracovaný podle nejnovějších ekologických norem. Svěží, mladistvé tvary stroje tvoří lehká a přesto funkční kapotáž, zatímco řídítka s nezaměnitelným evokativním obdélníkovým světlometem nesou moderní plně barevný multifunkční TFT displej, který podporuje všechny funkce smartphonu. Kompletní LED osvětlení a nepřehlédnutelné 12” ráfky kol jsou tím nejlepším výsledkem spojení stylu a technologie.

Exkluzivní limitovanou edici doplňuje stejně neodolatelná kolekce doplňků. Ta zahrnuje tašku, rukavice a bílou helmu s plameny, a pozvedne zážitek z Vespy ještě výš! 

Předběžné rezervace budou spuštěna 20. dubna 2022, aby si všichni netrpěliví fanoušci Vespy mohli rezervovat svůj vysněný model včas.

Více informací na: vespa.com nebo na speciální stránce

#JustinBieberXVespa
#Vespa
#justinbieber