Cenově dostupné notebooky Satellite Pro L50 a L70 pro profesionály, kteří dbají na stylový vzhled

Nové byznysové notebooky Toshiba spojují výkon, spolehlivost, elegantní design a příznivou cenu

Sat_Pro_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_02 Sat_Pro_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_04 Sat_Pro_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_05 Sat_Pro_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_06 Sat_Pro_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_19 Sat_Pro_L70-A_Prod_Full_silver_Mar2013_22

Tisková zpráva včetně technických parametrů v češtině

Společnost Toshiba Europe GmbH chce splnit požadavky firemních uživatelů, kteří hledají stylový počítač s pokročilými funkcemi pro práci i volný čas. Oznámila proto příchod nových modelů Satellite Pro L50 a L70, které rozšiřují portfolio firemních notebooků Toshiba. Elegantní stříbrný Satellite Pro L50 s displejem o úhlopříčce 15,6“ (39,6 cm) bude díky tenké a lehké konstrukci přínosem pro pracovníky, kteří často cestují. Větší model Satellite Pro L70 s obrazovkou 17,3“ (43,9 cm) a lesklým stříbrným povrchem je atraktivní náhradou stolního počítače ve firmách. Prodej nových notebooků Satellite Pro L50 a L70 začne v Evropě ve třetím čtvrtletí roku 2013.

Široký výběr konfigurací

„Již mnoho let slouží notebooky Toshiba Satellite Pro jako spolehlivé pracovní nástroje pro samostatné podnikatele a zaměstnance malých a středně velký firem,“ řekl Jiří Horák, country manager divize digitálních produktů a služeb společnosti Toshiba Europe GmbH. „Pro IT manažery, zaměstnance firem i osoby samostatně výdělečně činné je velkým přínosem, že jsou naše notebooky k dispozici v mnoha různých konfiguracích a nabízí široké možností rozšíření. Dává jim to možnost výběru přesně takého notebooku, který bude vyhovovat jejich rozdílným profesním potřebám. Díky tomu, že lze nové notebooky Satellite Pro L50 a L70 takto přizpůsobit specifickým požadavkům, si mohou být jejich majitelé jisti, že platí jen za ty funkce, které skutečně potřebují.“

Nástroje pro byznys

Nové notebooky Satellite Pro L50 a L70 jsou osazeny rychlým diskem se 7 200 ot./min, s nímž je zaručen rychlý start systému i přístup k dokumentům. Numerický blok u ergonomicky tvarované plnohodnotné klávesnice s plochými klávesami zase přináší pohodlnou práci s tabulkami a jinými úlohami, které vyžadují zadávání čísel. Nástroj Toshiba Split Screen pomáhá uspořádat více otevřených oken současně s využitím celé šířky obrazovky notebooku. Tím přispívá k většímu pohodlí a efektivitě při práci s více otevřenými aplikacemi najednou. Notebooky Satellite Pro L50 a L70 mají také široké možnosti připojení – nechybí ani USB porty s funkcí Toshiba Sleep-and-Charge, díky které je možné nabíjet připojená mobilní zařízení i ve chvíli, kdy je notebook vypnut. Samozřejmostí je přítomnost vestavěného modulu Bluetooth® 4.0, který zajišťuje rychlý bezdrátový přenos dat mezi notebookem a dalšími mobilními zařízeními – například chytrými telefony.

Lepší zvuk i kvalita obrazu

Nové notebooky Satellite Pro L50 a L70 se mohou pochlubit také vysokou kvalitou zvuku a obrazu. Vestavěné stereo reproduktory Onkyo s vylepšením DTS Sound™ poskytují intenzivní zážitek při poslechu. Notebooky jsou vybaveny také vysoce kvalitním HD (L50) nebo HD+ (L70) displejem s antireflexním povrchem a LED podsvícením. Matný povrch obou displejů minimalizuje odlesky z okolí a snižuje tak únavu očí. To je zásadní výhoda pro ty uživatele, kteří tráví před notebookem mnoho času. Rozlišení HD a HD+ jim navíc umožňuje pohodlnou a přesnou práci s dokumenty. Produktivitu zvyšuje i předinstalovaný nástroj Toshiba Split Screen. Ten dokáže využít vysoké rozlišení displeje pro zobrazení maxima informací. Pro sledování obrazu na obrazovce velkého monitoru nebo více monitorech současně jsou nové notebooky Satellite Pro vybaveny grafickými výstupy. Modely s dedikovanou grafikou mohou zobrazit plochu až na třech monitorech zároveň – na displeji notebooku, přes VGA a HDMI®. Více monitorů lze využít pro zvětšení pracovní plochy a zvýšení produktivity.