Záruka bez hranic = nulové náklady na opravy

Údaje společnosti Toshiba jsou vypovídající- oprava náhodně poškozeného notebooku může stát i 380 EUR a výměna LCD obrazovky je téměř stejně drahá jako nový televizor.

Praha, Ćeská republika, 26. Července 2012 – Je váš syn stále plný emocí z posledního fotbalového turnaje? Začal už trénovat na příští EURO, v zápalu tréninku minul bránu a poškodil váš zbrusu nový televizor? Nebo jste se v horkém létě chtěli osvěžit ledovým nápojem, vyklouzla vám láhev a její obsah se vylil do posledního skvělého nákupu – notebooku vašich snů? Domníval se někdo, že nevyužíváte dostatečně svůj tablet a vzal si ho bez toho, aby se vás zeptal? Takové věci se zkrátka stávají. Často však mají za následek značné výdaje. Odborníci společnosti Toshiba dobře vědí, že výměna pevného disku bude uživatele stát přibližně 180 EUR. Pokud váš notebook upadl a praskl mu displej, budete muset za opravu zaplatit kolem 380 EUR. A pokud se poškodí LCD obrazovka vašeho televizoru, levnější než oprava bude pravděpodobně nákup nového modelu!

Děsí vás uvedené informace? S produkty společnosti Toshiba nebudete muset tyto náklady platit. Věříme v kvalitu a spolehlivost našich výrobků natolik, že nabízíme “Záruku bez hranic”. Pokud splníte jednoduchou podmínku a zaregistrujete svůj nový produkt do 14 dnů od data jeho nákupu na stránkách* www.noproblemguarantee.com, nebudete se muset bát nepředvídaných nákladů. Toshiba “Záruka bez hranic” vám pomůže v následujících případech:

a)    NÁHODNÉ POŠKOZENÍ: úspora prostředků při nepředvídatelných událostech, jako jsou neúmyslné pády, nárazy nebo polití. V případě náhodného zničení nebo poškození, které má za následek nesprávnou funkci výrobku, nabízí Toshiba opravu zdarma.

b)    OCHRANA PROTI KRÁDEŽI: zahrnuje nahrazení odcizených výrobků, které byly hlášeny na policii, pokud byl čin příslušnými orgány kvalifikován jako krádež.

c)    ZÁCHRANA DAT: získání a obnova dat na nový pevný disk v případě jeho fyzického poškození, softwarové chyby nebo po útoku počítačovým virem.

Podrobné podmínky záruky jsou k dispozici na webových stránkách společnosti Toshiba. Záruka bez hranic se vztahuje na všechny notebooky, televize a tablety zakoupené v období od 16. dubna do 30. září 2012.

* Registrace ” Záruka bez hranic” zahrnuje registraci standardní záruky společnosti Toshiba.

O společnosti Toshiba
Společnost Toshiba je přední světový inovátor při zavádění nových pokročilých technologií, diverzifikovaný výrobce a prodejce vyspělých elektronických a elektrických produktů, mezi které patří digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a komponenty, energetické systémy včetně jaderných, průmyslové a sociální systémy infrastruktury a domácí spotřebiče.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a dnes provozuje globální síť více než 490 firem s 203 000 zaměstnanci po celém světě a ročním prodejem, který překračuje 6,3 bilionů jenů (77 miliard USD). Navštivte webové stránky Toshiba na adrese www.toshiba.co.jp/index.htm.

Společnost Toshiba Europe GmbH se sídlem ve městě Neuss v Německuje pobočka v plném vlastnictví společnosti Toshiba Corporation v Tokiu.

Další tiskové materiály a informace
Další tiskové materiály a produktové obrázky jsou uvedeny v tiskovém salonu Toshiba Press Lounge na stránkách www.toshiba.eu/presslounge.

Kontakt pro média:

Michal Houdek
LivePR
+420 602 147 229
michal@livepr.cz