Za lepší pletí s kosmetikou od Sea of Spa od Mrtvého moře

Prožili jste krásné dny na pláži, pluli na lodi, užívali si venkovních kaváren, okopávali zahrádku, chodili na túry po horách, poznávali nová místa na kole a při tom všem jste si užívali žhavých slunečních paprsků? Jak je příjemné vystavit se na slunci a nechat se unášet svými myšlenkami. Vaše pleť si ale během léta moc neužila, sluneční záření ji vůbec neprospívá a teď je na čase dát ji do pořádku. S pár tipy na kosmetiku od Mrtvého moře Sea of Spa to půjde téměř bez námahy a i čas ušetříte.

Prvním krokem k příjemnější pokožce je jednoznačně peeling, ten vás zbaví odumřelých buněk a vaši pleť zjemní a omladí. Tělový peeling od Sea of Spa je bohatý na kvalitní minerály z Mrtvého moře a zvláčnění pokožky si na starost bere mandlový a hroznový olej. Na obličej pak použijte speciální peelingovou masku Sea of Spa z černého bahna.

Po koupeli kůži ošetřete Tělovým máslem Sea of Spa například se svěží vůní jasmínu a zeleného čaje. Tím svou pokožku napomůžete hydratovat, vyživíte ji a ochráníte před vysoušením. Pleť tak bude zklidněná, hebká, posilněná a navíc zanechá příjemnou vůni. Pokud se chcete na příští léto začít připravovat včas, začněte Krém proti celulitidě používat pravidelně již dnes.

Na obličej pravidelně nanášejte denní a noční výživný krém z řady Alternative Plus, který vám poskytne maximální ochranu před škodlivými vlivy životního prostředí a podpoří zlepšení vzhledu vaší pokožky. Obsahuje unikátní minerály z Mrtvého moře, olivový olej, pšeničné klíčky a vitaminy A, C, E a F. Díky vitamínu C se obnoví kožní kolagen, který během stárnutí pokožka ztrácí, vitamín E působí proti volným radikálům a vitamín F se podílí na stavbě nových buněk pokožky. Díky pravidelné péči bude vaše pokožka opět jasnější a více hydratována.

Produkty Sea of Spa jsou vyráběny s použitím minerálů a bahna z Mrtvého moře v kombinaci s vitaminy, oleji a přírodními výtažky. Jsou vyráběné technologií na špičkové úrovni, a proto se řadí mezi nejkvalitnější kosmetiku svého druhu. Všechny produkty můžete zakoupit na internetovém obchodu  www.morespa.cz.