XPG představuje novou sestavu počítačových komponent a příslušenství pro hráče, moddery a počítačové nadšence

Nová nabídka XPG zahrnuje ventilátory série VENTO, LED pásek PRIME ARGB a sérii PYLON napájecích zdrojů

XPG, dodavatel špičkových produktů pro hráče, profesionály v e-sportech a technické nadšence s radostí představuje novou sérii napájecích zdrojů s bronzovou certifikací – PYLON a rozšíření herních příslušenství: ventilátor VENTO 120, ventilátor VENTO 120 ARGB a LED pásek PRIME ARGB.

Doporučené koncové ceny:
XPG PYLON 450 W – 1349 Kč, 550 W – 1499 Kč, 650 W – 1699 Kč, 750 W – 1899 Kč
XPG VENTO 120 – 199 Kč
XPG VENTO 120 ARGB – 349 Kč
XPG PRIME ARGB – 1099 Kč

Napájecí zdroj PYLON od XPG
V patách za oblíbeným napájecím zdrojem CORE REACTOR od XPG společnost XPG představuje nový zdroj PYLON XPG pro pokrytí potřeb širší skupiny uživatelů. PYLON XPG je napájecí zdroj s bronzovou certifikací 80 Plus s účinností konverze až 89 % a kvalitou, která se blíží napájecím zdrojům zlaté úrovně. Je navržen pro nepřetržitý provoz napájecího systému 24/7 a dodává se ve čtyřech výkonových verzích – 450 W, 550 W, 650 W a 750 W – pro různé potřeby a scénáře napájení. Všechny verze obsahují obvod DC-DC 100 % +12V. PYLON od XPG nabízí funkci režimu spánku podle Směrnice ATX pro navrhování napájecích zdrojů, díky čemuž je připraven na budoucí vývoj, a nabízí napájení, které je konzistentní a efektivní, takže je vhodné pro grafické karty a procesory střední až vysoké úrovně. Jeho 120mm ventilátor s fluidním dynamickým uložením (FDB) běží téměř neslyšně při různých zatíženích. Ve spojení se 105°C japonskými hlavními kondenzátory (což je rarita u tohoto typu napájecího zdroje) je zdroj PYLON XPG téměř neslyšný, efektivní a zkonstruovaný na dlouhou výdrž.

 

Ventilátory VENTO od XPG
Ventilátor VENTO 120 a ventilátor VENTO 120 ARGB od XPG přinášejí vynikající chladicí schopnosti pro libovolnou sestavu bez nadměrně rušivého hluku ventilátoru. Ventilátory běží až při 1200 ot/min a poskytují proud vzduchu 45,3 cfm (krychlových stop za minutu) zaručující, že komponenty zůstanou chladné a stabilní. Díky drážkovaným ložiskům jsou ventilátory mnohem tišší než ventilátory vybavené standardními kuličkovými ložisky, takže jejich hlučnost činí jen 23 decibelů. Ventilátory jsou zkonstruované na dlouhou výdrž a mají MTTF (průměrnou dobu do poruchy) 60 000 hodin. Pro eleganci mohou vedle tichého chlazení uživatelé také využívat devět LED diod ventilátoru VENTO 120 ARGB. Tyto diody je možné ovládat pomocí stávajícího ovládacího softwaru RGB od většiny hlavních výrobců základních desek.

 

LED pásek PRIME ARGB od XPG
LED pásek PRIME ARGB od XPG dává modderům přidanou atmosféru díky osmi přednastaveným barvám a čtyřem světelným efektům s celkem dvanácti variantami. Obsahuje RGB LED diody SK6812 5050 zaručující vysokou kompatibilitu s většinou cizího RGB softwaru od hlavních výrobců základních desek. Pro snadnou instalaci se může uchytit na nejrůznější typy povrchů buď pomocí kvalitních magnetů nebo lepicích pásek 3M. Až čtyři osvětlovací pásky se mohou kaskádově spojit do maximální délky 120 cm.

Informace o dostupnosti a cenách na konkrétních trzích získáte od svého nejbližšího zástupce XPG přes www.xpg.com.