XPG představuje napájecí zdroje kompatibilní s ATX 3.0

Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, představuje novou řadu vysoce výkonných napájecích zdrojů. S nově oznámenými grafickými procesory NVIDIA GeForce RTX 40 budou nyní uživatelé, kteří plánují aktualizaci na tyto nejnovější grafické karty, potřebovat napájecí jednotky s novým typem konektoru. Značka XPG aktivně pracuje na tom, aby ve všech svých produktech poskytovala nejmodernější technologie, a pokud je to možné, s radostí aktualizuje či upravuje specifikace produktů tak, aby splňovaly nejnovější standardy. Aby značka vyšla vstříc hráčům, kteří chtějí brzy upgradovat, vyvinula novou řadu napájecích zdrojů, které jsou kompatibilní s ATX 3.0 a zároveň připravené na PCIE 5.0.

Konektor 12VHPWR (12 + 4 pin) je nyní vyžadován pro novou generaci špičkového herního výkonu. To znamená, že k upgradu budete potřebovat kompatibilní zdroj napájení. S ohledem na tento nový typ konektoru a aktualizované specifikace Intel ATX 3.0 budou modely řady XPG CYBERCORE II vybaveny tímto novým typem konektoru a aktualizovanou vnitřní platformou.

Řada XPG CYBERCORE II – jednoduše to nejlepší

Řada XPG CYBERCORE II přináší plně modulární účinnost s certifikací 80 PLUS Platinum ve 2 modelech s vysokým příkonem: 1000W a 1300W. Ještě působivější je skutečnost, že toho bylo dosaženo v dosud nejkompaktnějším provedení vysokovýkonného zdroje XPG. Chlazení pomocí ventilátoru XPG VENTO PRO 120 PWM od společnosti Nidec představuje vynikající rovnováhu mezi hlučností, výkonem a životností produktu. XPG CYBERCORE II Platinum poskytuje špičkový výkon i pro náročné uživatele.

Modely řady XPG CYBERCORE II se již brzy objeví v obchodech. Připravte se na novou generaci počítačových her. Hrajte chytřeji, lépe a rychleji s XPG.