Společnost QNAP představuje zařízení QuCPE-303x

Malé podniky a mikropodniky mohou vybudovat síťovou infrastrukturu napříč lokacemi instalací cenově dostupného zařízení QuCPE řady 3 do ústředí a na pobočky či do pracovišť.
Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti počítačových, síťových a úložných řešení, představila zařízení Network Virtualization Premise Equipment QuCPE-3032 a QuCPE-3034 s celkovým řešením softwarově definované platformy QNE Network. Modely QuCPE-303x nabízejí virtualizaci síťových funkcí, QuWAN SD-WAN a platformu AMIZ cloud pro správu spolu s technologiemi hardwarové síťové akcelerace Intel® a funkcemi kybernetické bezpečnosti. Poskytovatelé řízených služeb, systémoví integrátoři a podnikoví pracovníci IT mohou nyní vzdáleně zavádět pružné a spolehlivé virtualizované infrastruktury napříč lokacemi pomocí Zero Touch Provisioning s minimálními TCO.

Obrázky ve vysokém rozlišení:
QuCPE-3032
QuCPE-3034

„Společnost QNAP má za cíl vybudovat moderní IT místnost s nenáročnými, cenově dostupnými a pružnými funkcemi. Zařízení QuCPE s celkovým řešením softwarově definované platformy QNE Network, využívající technologii VM / VNF / kontejnerů, nahradí specializované síťové vybavení a přemění běžné IT místnosti v revoluční virtualizované IT místnosti. Malé podniky a mikropodniky mohou flexibilně vybudovat síťovou infrastrukturu napříč pracovišti instalací zařízení QuCPE řady 7 do ústředí a zavedením cenově dostupných zařízení QuCPE řady 3 na pobočky a pracoviště,“ uvedl Titan Hsieh, produktový manažer společnosti QNAP.

Model QuCPE-3034 je vybavený osmijádrovým procesorem Intel® Atom Refresh C3758R, 16 GB paměti DDR4, osmi porty 2,5GbE RJ45 a čtyřmi optickými porty 10GbE SFP+. Model QuCPE-3032 nabízí čtyřjádrový procesor Intel® Atom Refresh C3558R, 8 GB paměti DDR4, osm portů 2,5GbE RJ45 a dva optické porty 10GbE SFP+. Oba modely QuCPE-303x poskytují dva sloty M.2 SSD pro zvýšení šířky pásma VM/VNF a podnikové aplikace pro více úkolů. Technologie hardwarové síťové akcelerace Intel® QAT, Smart NIC SR-IOV a DPDK dále zvyšují šířku pásma a výpočetní výkon pro virtualizaci a zlepšují efektivitu přenosu SD-WAN a VPN.

Zařízení QuCPE-303x využívá operační systém QNE Network pro VNF, virtuální počítače a kontejnery. Díky nástroji Network Service Composer, který nabízí řetězení služeb a vizualizaci topologie, zvládnou pracovníci IT nasazení virtuální infrastruktury dokončit během 5 minut. Operační systém QNE Network zahrnuje řešení QuWAN SD-WAN a AMIZ Cloud a pomáhá pracovníkům IT nejen vytvořit šifrovanou síť Mesh VPN pro více lokalit, ale také optimalizovat šířku přenosového pásma prostřednictvím cloudu, a tím realizovat vzdálené nasazení a správu periferních zařízení pro více lokalit, hostovaných virtuálních počítačů a kontejnerových aplikací.

Řešení QuTScloud od společnosti QNAP je virtuální zařízení založené na operačním systému QTS pro QNAP NAS a po instalaci na zařízení QuCPE-303x může fungovat jako virtuální NAS. Pomocí HybridMount dokáže zařízení QuCPE-303x připojovat cloudová úložiště na virtuálním NAS a připojovat se k dalším QNAP NAS s větším úložným prostorem pro ukládání dat virtuálních služeb. QuCPE-303x také obsahuje proti narušení pokročilé centrum zabezpečení a ochranu vojenské třídy pro vysoce bezpečný provoz virtuálního systému a sítě.

Klíčové specifikace

  • QuCPE-3034-C3758R-16G
    Procesor Intel® Atom Refresh C3758R 2,4 GHz s 8 jádry / 8 vlákny, paměť 16 GB DDR4 (2x 8 GB), 4x port 10GbE SFP+, 8x port 2,5GbE RJ45
  • QuCPE-3032-C3558R-8G
    Procesor Intel® Atom Refresh C3558R 2,4 GHz se 4 jádry / 4 vlákny, paměť 8 GB DDR4 (1x 8 GB), 2x port 10GbE SFP+, 8x port 2,5GbE RJ45

1x port konzole RJ45, 2x slot M.2 2280 NVMe, 1x port USB 2.0, 1x port USB 3.2 Gen1

Další informace naleznete na adrese www.qnap.com.