XPG představuje herní myš XPG PRIMER

Univerzální herní myš nabízí výjimečnou výkonnost a vlastnosti, aniž by vás její pořízení zruinovalo

 

XPG – XTREME PERFORMANCE GEAR, výrobce vysoce výkonných produktů pro hráče, profesionální e-sportovce a technologické nadšence s potěšením oznamuje uvedení herní myši XPG PRIMER. Myš XPG PRIMER, která se pyšní optickým snímačem s rozlišením 12000 DPI, nápadným RGB osvětlením a odolnými spínači OMRON, představuje zařízení s výjimečným poměrem ceny a výkonu jak pro herní nováčky, tak pro ty, kteří chtějí kompletní a bezproblémové zařízení.

Doporučená koncová cena:
XPG PRIMER – 1099 Kč

Myš XPG PRIMER, vybavená optickým snímačem Pixart PMW3360, nabízí dokonalou rovnováhu mezi přesností, kvalitou a cenou. Kromě DPI se XPG PRIMER vyznačuje rovněž ergonomickým designem s tvarovaným tělem z hladkého materiálu Double-Shot PBT, který je odolný a snadno se čistí, se strukturovanými postranními úchopy vzniklými vstřikováním, které se nepoddají potu, a také na dotek příjemným posunovacím kolečkem pro vaše pohodlí a větší kontrolu. Aby byl seznam parametrů pro vaše pohodlí úplný, je myš opatřena lehkým a opleteným kabelem, u něhož je menší riziko zašmodrchání během hry, a celková hmotnost 98 g je dokonale vyvážená pro snadné klouzání, ale zároveň z hlediska produktivity nabízí optimální množství trakce a pohodlí.

Myš XPG PRIMER je vyrobena tak, aby vydržela, a to díky vysoce odolným spínačům OMRON, které mají jmenovitou výdrž až 20 milionů kliknutí. Aby byl herní vzhled dokonalý, po stranách a na horní části myši jsou samozřejmě dva pásky s RGB světlem, u něhož můžete volit z výběru oslnivých efektů.

Pokud chcete zjistit více o dostupnosti a cenách na konkrétních trzích, kontaktujte prosím svého nejbližšího zástupce ADATA nebo XPG prostřednictvím www.adata.com nebo www.xpg.com.