Indian FTR 1200 slaví první narozeniny akční slevou

Populární model FTR 1200 se v ČR prodává už rok a dovozce při této příležitosti připravil pro zákazníky akci s atraktivním cenovým zvýhodněním 50 000 Kč.

České zastoupení značky Indian Motorcycle má důvod k oslavě. Model FTR 1200 se u nás stal nejen vítězem ankety Motocykl roku 2019 ve své kategorii, ale také jedním z nejprodávanějších modelů značky. Přesně rok od uvedení civilní repliky flat-trackového speciálu Indian FTR750, který se třemi tituly Grand National v řadě ovládl americký národní šampionát, přichází společnost se stejně výjimečnou akční nabídkou, jako je motocykl sám: zákazníci nyní pořídí všechny verze modelu FTR 1200 se slevou 50 000 Kč.  

Česká republika má se značkou Indian historicky velmi pevné vazby, a tak není divu, že byla první zemí, kde se model FTR 1200 po svojí světové premiéře představil odborné veřejnosti. A český trh jej přijal s nadšením – prakticky všechny kusy byly prodány dřív, než stihly dorazit na prodejny. Bez zajímavosti není ani informace, že fotografie FTR 1200 na pozadí Pražského hradu visí v kanceláři viceprezidenta společnosti Indian Motorcycle pro region EMEA Granta Bestera. O nejvyšší příčky prodejních statistik se FTR 1200 dělí s dalším českým bestselerem značky Indian, Scoutem Bobber.

Kromě unikátní stavby a netradiční geometrie, které jezdci diktují aktivní pozici a umocňují jeho zážitek, je hlavní devízou modelu FTR 1200 pohonná jednotka. Vidlicový dvouválec o objemu 1203 cm3 s výkonem 93 kW a točivým momentem 120 Nm má impozantně plochou křivku točivého momentu a silně akceleruje v celém rozsahu otáček. Progresivní a předvídatelný průběh výkonu spolu s pružným zátahem v nízkých otáčkách zaručují nepřetržitý přísun endorfinu při každodenní cestě do práce přeplněnými ulicemi města i odpoledním odreagování na oblíbené okresce.

Díky nabídce více než čtyřiceti originálních doplňků, vyvinutých a určených speciálně pro tento model, se otevírají téměř nekonečné možnosti, jak model FTR 1200 přizpůsobit vlastním představám – ať už po stránce stylu nebo praktičnosti. Kromě toho Indian Motorcycle nabízí model FTR v několika verzích:

  • FTR 1200
  • FTR Rally
  • FTR 1200 S
  • FTR Carbon

Akční sleva 50 000 Kč se vztahuje na všechny verze modelu Indian FTR a platí do odvolání.