XPG představuje bezplatnou montážní sadu LGA 1700 pro chladiče LEVANTE 240 a 360 AIO

Herní značka XPG, rychle rostoucí dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, dnes představuje bezplatnou montážní sadu LGA 1700 pro stávající uživatele kapalinových chladičů All In One LEVANTE 240 a LEVANTE 360. Nabízí tak zákazníkům možnost používat jejich stávající chladiče XPG s novými procesory Intel Alder Lake 12. generace.

Oba chladiče XPG LEVANTE 240 i LEVANTE 360 jsou kompatibilní s novou paticí Intel LGA 1700 a nová montážní sada bude k dispozici zdarma. Zákazníci musí pouze požádat o ověření na stránce zákaznické podpory https://corp.adata.com/cz/support/online s dokladem o zakoupení chladičů XPG, CPU 12. generace a/nebo základní desky. Zákaznická podpora XPG pak bude zákazníky kontaktovat pro další informace. Délka dodání závisí na místě, kde se zákazník nachází. Dodány budou pouze materiály potřebné pro instalaci.

Chcete-li se dozvědět více informací o konkrétních trzích, obraťte se na nejbližšího zástupce společnosti XPG prostřednictvím https://www.xpg.com/cz/xpg.