XPG představí na CES 2020 kompletní řadu hráčského vybavení

XPG, poskytovatel vysoce výkonných výrobků pro hráče, profesionály ze světa e-sportu a technické nadšence, s potěšením oznamuje, že na CES 2020 v Las Vegas představí svou nejnovější řadu Xtreme Performance Gear s tématem „Invaze začala“. Mezi výrobky na veletrhu bude patřit kompletní sortiment herních periferií a příslušenství, PC komponentů, modulů DDR4 a SSD pevných disků. Navíc XPG poprvé představí svůj herní notebook, mini PC a monitor, což značí její vstup do segmentu systémových PC. Navštivte XPG na CES 2020 (7–10. ledna) ve Venetian, Titian 2206.

Systémová PC a monitory

Notebook XPG XENIA, monitor PHOTON a mini PC GAIA – poznejte X, P a G
Aby posílila své klíčové kompetence v oblasti herních pamětí a úložišť, XPG rozšiřuje nabídku svých produktů o herní PC a monitory.

Návštěvníci si budou moci ve stánku XPG exkluzivně prohlédnout nový XPG XENIA 15. Tento 15,6” notebook vyvinutý ve spolupráci s Intel je osazen Full HD IPS displejem, procesorem Intel® Core™ i7 nejnovější 9. generace a vlastním oceňovaným řešením SX8200 Pro M.2 od XPG. Hráči na stolních PC si budou moci vyzkoušet mini PC XPG GAIA, rovněž vyvinuté společně s Intel, s kompaktní 5 litrovou skříní, výměnným PCI slotem pro až 8” karty a 500wattovým certifikovaným kompaktním napájecím zdrojem 80 PLUS®.

XPG PHOTON je IPS 27” obrazovka s technologií Vivid Color® chránící zrak od PixelDisplay Inc., která je na herním monitoru použita poprvé. Tato nová technologie snižuje únavu očí při nočním hraní, protože eliminuje škodlivé modré světlo, aniž by redukovala hnědé barvy, filmy, nebo byly třeba brýle filtrující modré světlo. Toto řešení umožňuje přepínat mezi celobarevným gamutem ve dne a úžasným barevným zobrazením v noci.

PC komponenty

Vertikální XPG VOLTA skříň maxi towerpro nejlepší hráče
Na velikosti ZÁLEŽÍ a tato extrémní skříň v nadživotní velikosti se pyšní svislým prouděním vzduchu ve stylově čisté válcové konstrukci spojující prémiový kovový vzhled se sklem a RGB efekty, což vytváří skutečnou pastvu pro oči. Skříň je rovněž v základu vybavena čtyřmi všesměrovými kolečky bez příplatku. Do velmi prostorného vnitřku se vejdou základní desky E-ATX, tři velkoformátové grafické karty a několik chladičů na velmi praktických výsuvných kolejnicích.

Pevné SSD disky a DRAM XPG
Ve stánku bude představen kompletní sortiment pamětí DRAM a SSD disků od XPG. Mimo jiné se to týká tří nových konceptů PCIe Gen4 SSD (SAGE, INDIGO a PEARL) s rychlostí čtení/zápisu až 7 000/6 000 MB/s a podporou NVMe 1.4 a nejnovější platformy AMD, díky čemuž se skvěle hodí pro hráče, tvůrce a 5G aplikace. Ve stánku XPG budou rovněž představeny pevné SSD disky SU630 a SX8100, oba s kapacitou až 4 TB. Nabídku doplňují externí SSD disky SE900G a SE770G RGB. Rychlost jejich čtení a zápisu dosahuje až 2 000 MB/s. XPG rovněž uvede dva moduly RGB DRAM nové koncepce (XPG DARKMOON a XPG SYDYRU) s frekvencí až 4 800 MHz a kapacitou až 32 GB.

Periferie a příslušenství

Výrobky Hero od XPG
XPG PRECOG je herní náhlavní souprava s dynamickými elektrostatickými měniči a ergonomickou konstrukcí. Je navržena pro epickou kvalitu certifikovaného zvuku s vysokým rozlišením, reprodukuje vysoké a nízké kmitočty, uživatelům zprostředkovává jasný, nezkreslený zvuk a ve speciálním FPS režimu lepší detekci místa, kde se nachází protivníci.

XPG HEADSHOT přináší díky své univerzální mřížkové konstrukci a materiálům faktor ultralehké formy, jehož pomocí vytvořila nepřekonatelnou herní myš. Využívá vlastního XPG enginu umělé inteligence a lze ji individuálně nastavit podle konkrétní velikosti ruky hráče, upřednostňovaného úchopu a dodat vlastní povrchovou úpravu a designové prvky, jako jsou název avataru nebo loga týmů.

Navštivte XPG na CES 2020

Navštivte XPG na CES (7–10. ledna 2020) ve Venetian, Titian 2206. Kontaktujte svého místního zástupce XPG a naplánujte si vlastní prohlídku stánku XPG.