Společnost QNAP na veletrhu CES 2020 prezentuje nové produkty

Společnost QNAP®, Inc. na veletrhu CES 2020 v Las Vegas, NV (Sands Expo, stánek č. 42358) představí svou širokou škálu chytrých maloobchodních a chytrých kancelářských produktů a řešení, mezi něž patří dozorovací řešení QVR Pro, chytré řešení pro rozpoznávání obličejů QVR Face a platformu pro inteligentní analýzy pohybu zákazníků QVR Retail Pro s cílem pomoci maloobchodníkům dostat se na cestu digitální transformace; chytré videokonferenční řešení KoiMeeter integruje AI a umožňuje vybudovat vysoce kvalitní a ekonomický bezdrátový videokonferenční systém pro podniky. Společnost QNAP navíc poskytuje špičková síťová řešení, která pomáhají urychlit zavádění infrastruktury a centralizovat správu cloudu v chytrém maloobchodu a chytré kanceláři.

Řešení pro chytrý maloobchod
V éře AI jsou zkušenosti se zákazníky v maloobchodě zásadní. Společnost QNAP si tento důležitý trend v oblasti IT rychle uvědomila a začala přinášet komplexní řešení pro chytrý maloobchod od maloobchodních prostor po rozpoznávání zákazníků. QVR Pro může zavést rozsáhlou síť pro dozorování v maloobchodní prodejně. Když dojde ke krádeži nebo podezřelým činnostem, funkce QVR Pro Motion Search může provést vyhledání za účelem identifikace obličeje podezřelých osob do 10 minut v případě 12 hodinového přehrávaného videa, což účinně zvýší bezpečnost areálu. QVR Pro také obsahuje vysílací systém SIP pro předávání informací včetně propagačních reklam, oznámení a zasílání nouzových výstrah v obchodě. Mezitím může QVR Face nastavit VIP, neregistrované tváře, černé listiny a budovat inteligentní dveřní přístupové systémy pro správu docházky zaměstnanců. QVR Face navíc integruje rozpoznávání obličeje do inteligentního digitálního zobrazovacího zařízení CAYIN, které může poskytovat na míru šité propagační informace a přinášet více obchodních příležitostí do maloobchodních prodejen. QVR Retail Pro integruje statistiku toků, analytiku v obchodech a data tepelných map pro optimalizaci strategie prodeje a výkonu zobrazování v maloobchodě. QVR Pro, QVR Face a QVR Retail Pro lze používat společně ke zlepšení celkového zákaznického zážitku a zvýšení počtu návštěv zákazníků a skutečného prodeje v maloobchodních prodejnách.

Řešení pro chytrou kancelář
Chytré videokonferenční řešení QNAP KoiMeeter nabízí funkci bezdrátových prezentací umožňující sdílet obrazovky bez dalších bezdrátových projektorů. Řešení využívá telefon Jabra s hlasitým odposlechem, který podporuje funkce potlačení šumu, a kameru pracující v úhlu 180 stupňů. Díky tomu je komunikace během setkání zřetelnější. Systém KoiMeeter také poskytuje transkripci zvuku a překlad v reálném čase* na bázi AI, aby pomohl překonat jazykové bariéry při mezinárodních setkáních. Při pořádání videokonferencí s více stranami mohou podniky doladit šířku pásma sítě pomocí produktu QNAP QuWAN, který pro zajištění nerušeného prostředí pro setkání zavádí QoS (Quality of Service). KoiMeeter také integruje videokonferenční systém Avaya® a Polycom®* a v budoucnu také začlení další řešení cloudových setkání, aby mohla vznikat flexibilní podniková videokonferenční prostředí.

*Funkce AI transkripce zvuku a překladu v reálném čase a Polycom budou k dispozici v 1. čtvrtletí 2020.

Řešení chytré síťové infrastruktury
Pro nasazení spolehlivé a zabezpečené síťové infrastruktury pro inteligentní maloobchod a kanceláře poskytuje QNAP komplexní síťové řešení integrované do softwaru a hardwaru. Řada chytrých přepínačů Guardian Edge PoE odpovídá nejnovější normě IEEE 802.3bt PoE++ a nabízí až 370W pro PoE. Díky integrovaným funkcím řízení vrstvy 2 (L2) s vestavěnými aplikacemi QTS a VM splňuje Guardian všechny vaše požadavky na IP dozorování, zabezpečení sítě, rozšíření úložiště a správu bezdrátových AP v sítích edge. Nový model QGD-1602P má také optické porty 10G SFP+, které uspokojí požadavky na ultravysokorychlostní síť a přenos na velkou vzdálenost.

Server QuCPE pro edge computing je integrované řešení síťové virtualizace pro MSP s využitím vysoce výkonných procesorů Intel® Xeon® nebo AMD se systémovou pamětí až 32 GB RAM (maximální pamětí až 256 GB RAM). Řada QuCPE je vybavena několika fyzickými porty 1GbE RJ45 nebo 10GbE SFP+ a podporuje rozšíření sítě až na 25 GB. Řada QuCPE, která využívá technologii Intel Data Plane Development Kit (DPDK) a technologii hardwarové akcelerace Smart NIC Single Root I/O Virtualization (SR-IOV), poskytuje vysokou přenosovou šířku a výpočetní výkon potřebný pro provoz QNE, VNF a cloudového nasazení. Řada QuCPE je ideálním řešením pro různé síťové aplikace, které nahrazují tradiční drahá a komplikovaná síťová zařízení. QNE je cloud-centrické řešení síťové virtualizace spojené se zařízeními pro edge computing a zajištění funkčně bohatých VNF (Virtual Network Functions) poskytujících služby s přidanou hodnotou. QNE kombinuje síťové, výpočetní a aplikační služby a cloudovou správu a splňuje požadavky na nasazení infrastruktury podnikové sítě. QuWAN je řešení QNAP SD-WAN, které poskytuje optimalizaci WAN a stabilní síťový přenos pro digitální transformaci velkých dat. Představeny budou také nové modely řízených přepínačů QSW-M408 a QSW-M1208 L2 10G pro zvýšení nasazení a efektivity správy sítí 10G.

Zastavte se na CES u společnosti QNAP
Pracovníci marketingu a obchodního rozvoje ve společnosti QNAP budou k dispozici a pomohou distributorům a prodejcům určit produktové a marketingové strategie, aby jejich podniky mohly růst. Zveme také akreditované členy mezinárodního tisku, aby si naplánovali produktové brífinky a vyžádali testovací jednotky pro účely recenzí. Dostupnost výše uvedených nových produktů bude oznámena samostatně.

Další informace o nových produktech NAS od společnosti QNAP
TS-251D: NAS se 2 pozicemi pro domácí uživatele, s dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® 2,0 GHz s 2 GB nebo 4 GB RAM. Podporuje výstup 4K HDMI pro zajištění nejrůznější multimediální zábavy. Rozšíření PCIe podporuje SSD cache a konektivitu 10GbE/5GbE/2,5GbE.
TS-230: Základní řada NAS se 2 pozicemi, čtyřjádrový procesor Realtek RTD1296 ARM® Cortex-A53 1,4 GHz se 2 GB RAM. NAS podporuje komplexní domácí zábavu s flexibilním multimediálním streamováním a podporuje ochranu snímků a kompletní možnosti ochrany souborů a dat.
VS-8348: Řada VioStor NVR má šestjádrový procesor Intel® Core™ i5-8400T a aplikace QVR Pro, které uspokojí potřeby podniků v oblasti dozorování.