Vzrušující zpráva pro fanoušky hry World of Warships! Genesis představuje podložky pod myš řady Carbon 500 WOWS Armada a WOWS Błyskawica

Společnost Genesis uvádí do svého portfolia podložky pod myš řady Carbon 500 WOWS Armada a WOWS Błyskawica. Jsou k dispozici ve dvou velikostech, M a Maxi, a jejich horní stranu zdobí jedinečná grafika ze hry World of Warships. Součástí sady jsou také bonusové předměty pro fanoušky této hry.

Fanoušci hry World of Warships, kteří uvažují o koupi podložky pod myš, si mohou udělat radost jednou z novinek značky Genesis. Do portfolia přibyly modely Carbon 500 WOWS Armada a Carbon 500 WOWS Błyskawica. Obě varianty jsou hladké, voděodolné a rychleschnoucí, s jedinečnou grafikou ze hry.

Výrobci slibují vynikající spolupráci se všemi myšmi a hladký a rovnoměrný skluz, který zaručuje okamžitou odezvu. Okraje podložek byly prošity, aby se materiál časem netřepil. Spodní strana je lemována vrstvou protiskluzové gumy, která udržuje podložku stabilní.

Podložky pod myš Genesis Carbon 500 WOWS Armada a Carbon 500 WOWS Błyskawica jsou nabízeny ve dvou velikostech – M s rozměry 300 x 250 mm a Maxi o velikosti 900 x 450 mm. S každou podložkou pod myš z edice WOWS obdrží kupující speciální kódy, které lze uplatnit ve hře World of Warships, a může tak získat atraktivní herní bonusy.

Herní podložky Genesis Carbon 500 WOWS Armada a Genesis Carbon 500 WOWS Błyskawica ve velikosti M stojí 4,31 €. Modely Genesis Carbon 500 WOWS Armada a Genesis Carbon 500 WOWS Błyskawica ve velikosti Maxi budou stát přibližně 15,15 €. K dostání budou od 10. prosince.

World of Warships je jednou z nejoblíbenějších dostupných počítačových her. Od svého počátku nasbírala více než 50 000 000 hráčů po celém světě. Hra je o námořních bitvách s historicky přesnými loděmi. Klíč k vítězství zde představuje taktika a strategie. Čekají na vás taková legendární plavidla jako bitevní loď Yamato, Iowa nebo torpédoborec Błyskawica. V nejnovější aktualizaci bylo vylepšeno mnoho technických aspektů (např. vzhled vody a vln), takže hra vypadá lépe než kdykoli předtím.