Polaris spolupracuje se hrou Battlefield 2042™

Značka Polaris oznamuje partnerství s nejnovější videohrou Battlefield 2042™ od EA®. Díky této spolupráci, která je první svého druhu, se Polaris stal oficiálním partnerem společnosti EA®. Hráči mohou v rámci hry ovládat čtyřkolku Polaris Sportsman, která je představena ve strhujícím traileru, jenž spojuje virtuální svět hry s jízdou v reálném světě.

„V Polarisu jsme nadšeni do produktů, které umožňují jak práci, tak zábavu v přírodě. Naše partnerství se hrou Battlefield 2042™ přináší tuto vášeň z reálného života do virtuálního světa,“ říká Holly Spaethová, ředitelka oddělení Corporate Branding and Partnerships společnosti Polaris. „Vzhledem k tomu, že herní průmysl roste a diverzifikuje se, umožňuje nám toto partnerství oslovit nové i stávající publikum autentickým zážitkem se značkou Polaris.“

Partnerství mezi společnostmi Polaris a EA® je v současné době obzvláště důležité, protože se očekává, že v nadcházejících letech budou motorové sporty i hry dále růst. Ve skutečnosti se odhaduje, že herní průmysl dosáhne do roku 2023 hodnoty 200 miliard dolarů, zatímco kategorie motorových sportů by měla do roku 2027 překročit hranici 25 miliard dolarů.

Další informace o hře Battlefield 2042™ najdete na webu ea.com/games/battlefield/battlefield-2042. Hra je již nyní k dispozici po celém světě.

EA® je registrovaná ochranná známka společnosti Electronic Arts Inc.

BATTLEFIED 2042™ je ochranná známka společnosti Electronic Arts Inc.