Valentýnský relax

Den zamilovaných je tady a vy jste zůstala sama? To přece neznamená, že se zašijete do kouta a večer probrečíte u Deníku Bridget Jonesové! Věnujte se sama sobě, protože v dnešním hektickém světě je času málo a i vaše vystresované tělo má právo na péči a odpočinek.

Začněte tím, že si otevřete výborné víno, co jste dostala od kamarádky k narozeninám a necháváte ho na výjimečnou příležitost, sama si ho zasloužíte nejvíce! Po příšerném dni v práci, kde jste musela čelit zamilovaným tvářičkám a lítostem nad vaší osamělou osobou, potřebujete důkladný relax. Nechte všechny starosti a ošklivé myšlenky za dveřmi bytu a oddejte se péči o své tělo. Přeneste se v myšlenkách na pobřeží Mrtvého moře. Vnímejte jeho sílu a blahodárné účinky minerálů. Připravte si horkou lázeň, do které přidejte minerální mořskou sůl Sea of Spa, která dokonale regeneruje pokožku, vyživuje ji a hydratuje. Sklenku s vínem si nezapomeňte v kuchyni, zapalte si pár svíček, pusťte si oblíbenou hudbu a odpočívejte. Abyste účinek soli zvýšila, jemně masírujte pokožku směrem k srdci.

Po dokonalé koupeli si oblečte něco pohodlného, aby mohla pokožka těla dýchat. Důkladně si odličte obličej, na každodenní očištění pleti je vhodné osvěžující čistící mléko tonikum Black Pearl od Sea of Spa, která pleť obličeje šetrně zbaví všech nečistot, nevysuší ji a zanechají ji čistou, hladkou a svěží. Vaše pokožka je zimou velmi namáhána, dopřejte ji proto exkluzivní péči a aplikujte Prestige G masku Black Pearl od Sea of Spa. Tato bahenní maska obsahuje velké množství mimořádně kvalitních minerálů a stopových prvků, které regenerují buněčnou strukturu pokožky, zklidňují ji a zjemňují. Vaše pleť bude dokonale čistá, jemná a jasná s hedvábně hladkým nádechem.

Televizi nechte vypnutou a raději se začtěte například do světového bestselleru Padesát odstínů šedi. Než Vás začne tajuplný Christian oslňovat, naneste na ruce větší vrstvu vyživujícího krému na ruce Black Pearl s obsahem speciální kombinace perlového prášku, kvalitních mořských řas a minerálů z Mrtvého moře, oblečte si bavlněné rukavice a během zajímavého čtení se sklenkou vína dopřejte svým rukám po celodenním mrazu příjemnou regeneraci.