Vášnivý svátek zamilovaných s červenou v hlavní roli

Svátek zamilovaných plný vášnivých srdcí a smyslné červené je za dveřmi, co se nechat tímto americkým svátkem tentokrát unést stejně jako země svobody a vyladit dárek pro svou něžnou polovičku do červena?

Svůj protějšek určitě potěšíte i balíčkem čokolády, ale pro ty náročnější máme pár jedinečných tipů, jimž žádné srdce neodolá. A možná na některém z nich vyděláte jako uživatel i vy!

Pokud jste k Vánocům své druhé polovičce nestihli nadělit nový notebook, ale na ten starý už se nemůžete dívat, jistě jí uděláte radost červeným notebookem Toshiba Satellite C855. Krom toho, že je pro dámy jako stvořený designem, je i praktickým každodenním pomocníkem pro práci i zábavu. Po funkční stránce je to skvěle vyvážený notebook s dobrými multimediálními vlastnostmi a poměrem mezi mobilitou a výkonem. Vyzkoušet ho společně můžete hned večer například romantickou komedií, když už je ten den zamilovaných!

Kolikrát vám vaše přítelkyně volala s hysterií v hlase, že jí přestal fungovat počítač a všechny její fotografie, filmy a hudba jsou nenávratně pryč? Darujte ji externí pevný disk Toshiba STOR.E Canvio v červené barvě a zasvěťte ji do světa zálohování dat. Všechny své oblíbené obrázky, filmy a songy bude mít v elegantním pevném disku a už tak nebude nikdy nic postrádat. Používání je velmi jednoduché, disk nepotřebuje žádné síťové napájení a stačí ho jednoduše připojit do USB konektoru notebooku nebo počítače.

Hodil by se vaší přítelkyni či manželce nový telefon? Co ji překvapit a k Valentýnu ji darovat stylový červený smartphone Nokia Lumia 920? Je vybaven moderním a rychlým operačním systémem Windows Phone 8 a obsahuje fotoaparát s technologií Nokia PureView se kterým je možné kdykoliv a kdekoliv vyfotit perfektní obrázek. Telefon dále poskytuje bezdrátové nabíjení, díky čemuž je možné snadno dobíjet baterii během dne. K dispozici je také displej s ještě lepším, než HD rozlišením. Ten je vybaven technologií Nokia ClearBlack pro snadnou čitelnost i na přímém slunečním světle. Nejedna dáma s pěstěnými nehty zaručeně ocení unikátní displej, který již není třeba ovládat pouze bříškem prstu, ale také gelovými nehty nebo i v rukavicích.

Ke každodennímu použití je fotoaparát v telefonu ideální, ale na některé příležitosti je pravý fotoaparát vhodnější. No, a když se takový kousek daruje k Valentýnu, pak musí být jedině červený! Ženskému osazenstvu by se jistě líbil fotoaparát, který se se svými vlastnostmi (výměnné objektivy, bohaté nastavení, design) blíží digitálním zrcadlovkám, přesto ale zachovává stylový vzhled, kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Přesně to splňuje například Olympus E-PL3.

Krásnou červenou radost můžete ale udělat i s menším zásahem do peněženky. Každá žena chce být elegantní a výjimečná. Proč by měl její notebook, tablet nebo telefon vypadat úplně stejně, jako všechny ostatní přístroje jejích kamarádek? Radost jí rozhodně udělá stylové červené pouzdro Belkin pro její iPad – ten navíc poslouží i jako krásný stojánek – nebo praktická a nepřehlédnutelná červená neoprenová taška na její notebook, která ho navíc ochrání při nechtěném pádu.