ViewSonic rozšiřuje komplexní řadu produktů s certifikací EDLA o nové interaktivní panely ViewBoard IFP52-2

Společnost ViewSonic získala jako první ve svém oboru certifikaci EDLA pro systém Android v rámci interaktivních plochých panelů

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, představuje řadu interaktivních panelů ViewBoard IFP52-2, čímž doplňuje svou komplexní řadu vzdělávacích řešení s certifikací EDLA (Android™ Enterprise Devices Licensing Agreement). Řešení ViewSonic s touto certifikací bezproblémově integrují operační systém Android s obchodem Google Play* a poskytují učitelům, studentům a IT správcům všestranné nástroje pro spolupráci a nejmodernější bezpečnostní opatření pro zvýšení produktivity.

“S ohledem na udržitelnost nyní ViewSonic poskytuje vzdělávacím institucím skutečně komplexní nabídku řešení s certifikací EDLA pro modernizaci učeben,” uvádí Clifford Chen, generální ředitel divize Presentation Group společnosti ViewSonic. “Ať už je zapotřebí zcela nový interaktivní displej, nebo modul, který je třeba upgradovat, ale nechcete ho hned měnit, můžeme nyní zajistit, že obě možnosti nabídnou jednoduchou a bezpečnou bezproblémovou integraci se systémem Google.”

Komplexní řešení pro vzdělávání s certifikací EDLA

Rozšíření nabídky produktů s certifikací EDLA o mini počítač VPC-A31-O1 v květnu 2023 představuje významný milník, který podtrhuje úspěch strategie společnosti “Ecosystem as a Service” (EaaS). Tato strategie optimalizuje komunikaci mezi zákazníky a partnery a spojuje poznatky klíčových zúčastněných stran s cílem vytvořit komplexní ekosystémy přizpůsobené potřebám globálních zákazníků.

Kompletní nabídka řešení s certifikací EDLA vyhovuje různorodým potřebám škol a učeben po celém světě. Konkrétně nová řada ViewBoard IFP52-2 představuje ideální řešení typu “vše v jednom” a nabízí obrazovky s úhlopříčkami 65″, 75″ a 86″, které lze integrovat do nejrůznějších typů učeben. Školám, které se chtějí vyhnout likvidaci zastaralého hardwaru, nabízí modul VPC-A31-O1 snadno obsluhovatelné řešení, díky němuž lze pohodlně upgradovat stávající interaktivní displeje.

Zvýšení produktivity, spolupráce a bezpečnosti ve třídě

Nové rozhraní ViewBoard řady IFP52-2 s certifikací EDLA, které kombinuje vylepšený interaktivní displej s rozlišením 4K UHD s integrovaným multimediálním soundbarem, má v přizpůsobitelném spouštěči systému Android 13* vyhledávací pole Google. To nabízí učitelům a studentům intuitivní způsob interakce a učení. Nyní mohou uživatelé vyhledávat informace na Googlu přímo na domovské obrazovce psaním na klávesnici nebo pomocí hlasu, což zefektivňuje vyhledávání a procházení internetu a zvyšuje uživatelskou přívětivost.

Pro zvýšení produktivity ve třídě poskytuje nová řada plný přístup do obchodu Google Play. To rozšiřuje možnosti výuky tím, že poskytuje přístup k aplikacím, jako jsou Chrome, Mapy Google, YouTube a Disk Google, a zároveň zjednodušuje instalaci preferovaných vzdělávacích aplikací*. Kromě nativních možností multitaskingu a bohatství dostupných digitálních výukových zdrojů tato řada umožňuje učitelům obohatit výuku pomocí integrovaného softwaru myViewBoard. Software myViewBoard, který je vybaven digitální tabulí a softwarem pro promítání na obrazovku, umožňuje poskytovat vysoce poutavé a interaktivní výukové zážitky.

MyViewBoard vychází vstříc potřebám školních IT manažerů a správců a zjednodušuje správu zařízení a vysílání. Tato řada se zaměřuje na ochranu dat učitelů, studentů a školy, a může se pochlubit spolehlivými opatřeními kybernetické bezpečnosti, včetně bezpečnostních záplat Google a aktualizací firmwaru. Operační systém Android navíc umožňuje automatické aktualizace aplikací pro zajištění trvalé ochrany.

Dostupnost

Nová řada ViewBoard IFP52-2 s certifikací Android EDLA bude k dispozici od října 2023.

* Android, Google, Chrome, Mapy Google, YouTube a Disk Google jsou ochranné známky společnosti Google LLC.