ViewSonic představuje nové LED projektory s LED technologií 3. generace pro zasedací a výukové prostory

Společnost ViewSonic Corporation, přední světový dodavatel vizuálních řešení, představuje nejnovější LED projektory LS500W/WHLS550W/WH určené pro podnikovou sféru a školství. Nové bezlampové projektory jsou vybaveny špičkovou LED technologií 3. generace, nabízejí vysoký jas a energeticky úsporný design, který slibuje nižší spotřebu energie, delší životnost a lepší udržitelnost.

Společnost ViewSonic je průkopníkem ve vývoji LED technologií pro projekci a během 3 let to dotáhla na 2. nejlepší výrobce LED projektorů na světě. Uvedením dvou nových LED projektorů rozšiřujeme naši nabídku pro podnikový a vzdělávací sektor,“ řekl Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic.

LED technologie nové generace zvyšující jas a energetickou účinnost

Nejnovější LED technologie 3. generace představuje průlom v oblasti jasu a energetické účinnosti díky pokročilým LED ovladačům a optickým motorům, díky nimž oba nové projektory poskytují trvale působivý jas 2 000 ANSI lumenů v jakémkoliv prostředí. Díky 125% pokrytí barevného gamutu Rec.709 poskytují oba projektory věrný obraz s vysokým kontrastem.

LED projektory LS500W/WH i LS550W/WH jsou ekologická a bezpečná řešení, která snižují spotřebu energie o téměř 50 % ve srovnání s tradičními projektory s lampou. Dlouhá životnost 30 000 hodin eliminuje nutnost výměny lampy, což dále snižuje nároky na průběžnou údržbu.  Světelný LED zdroj neobsahuje rtuť, tudíž se omezuje likvidace toxických chemikálií, které jsou škodlivé pro životní prostředí.

Možnost okamžitého zapnutí/vypnutí projektorů navíc nabízí efektivnější uživatelský zážitek, jelikož odpadá doba čekání na dosažení plného jasu po zapnutí a ochlazení před opětovným spuštěním, čímž se snižuje časová a energetická náročnost provozu.

Flexibilní nastavení a snadná instalace

Pokud jde o instalaci, projektory LS500W/WH a LS550W/WH nabízejí 360stupňový úhel náklonu, který zajišťuje flexibilitu pro podporu kreativních aplikací, jako je projekce na strop a podlahu. Kromě toho funkce H/V lichoběžníkového zkreslení a nastavení 4 rohů dále umožňují nastavení projekce ze stran, takže centrální umístění již není nutné. Model LS550W/WH s krátkou projekční vzdáleností 0,49 je ideálním řešením i pro menší prostory, neboť promítá obraz o velikosti 100 palců ze vzdálenosti pouhých 1,06 metru.

Kromě toho řada LS550W/WH nabízí komplexní funkci ovládání LAN pro pohodlnou správu, která IT správcům umožňuje jednoduché a centralizované řízení prostřednictvím místní sítě.