ADATA pořádá virtuální akce ku příležitosti svých 21. narozenin

 Oslavujte se společností ADATA a podívejte se na její nejnovější produkty uvnitř virtuálního světa MERAVERSE

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, oznamuje, že bude pořádat dvě virtuální akce. První bude oslava 21. narozenin společnosti ADATA a během druhé budou představeny nejnovější produkty ADATA a XPG. Oslavy se můžete zúčastnit již nyní, avšak představení produktů se uskuteční v létě.

„Pandemie změnila způsob, jakým spolu komunikujeme, a integrace osobní a online komunikace se stává nezvratným trendem,“ řekl Simon Chen, předseda představenstva společnosti ADATA. „V důsledku toho jsme vytvořili virtuální svět MERAVERSE, který je příkladem našeho poslání “Inovovat budoucnost” a snahy dělat věci lépe prostřednictvím technologií.“

MERAVERSE je virtuální svět, který byl vytvořen za účelem komunikace mimo hranice vzdálenosti a času. Společnost ADATA chce spotřebitelům nabídnout pohlcující a interaktivní zážitek prostřednictvím virtuálních výstav a nejrůznějších akcí.

První virtuální událost se bude konat ku příležitosti oslav 21. narozenin společnosti ADATA, známých jako ADATA Day. Součástí akce bude vyhrazená zóna ADATA Birthday Activity Zone, kde si návštěvníci budou moci zahrát hry, soutěžit o skvělé ceny a využít speciální nabídky na produkty ADATA a XPG. Mezi cenami, které lze vyhrát, jsou například notebooky XPG XENIA, úložná zařízení ADATA, příslušenství XPG z limitované edice, dárkové karty Amazon a další! Navíc návštěvníci, kteří dosáhnou nejvyššího skóre v dosud neodhalené hře, budou mít šanci vyhrát speciální narozeninovou edici paměťových modulů ADATA DDR5.

Během druhé virtuální akce budou představeny nejnovější produkty ADATA a XPG prostřednictvím 3D modelů a animací. Moderovat ji bude ambasadorka značky XPG, Mera. Návštěvníci se budou moci volně procházet se 720stupňovým zorným polem uvnitř MERAVERSE a prozkoumávat produkty, jako je například nová řada pamětí ADATA ACE DRAM. Tato vlajková řada pamětí DRAM s nízkou latencí je vyvinuta tak, aby splňovala náročné požadavky tvůrců i overclockerů. Na akci bude navíc představena řada SSD disků ADATA LEGEND Gen4 x4, včetně SSD disků LEGEND 960 a 850 PCIe4.0, které nabízejí maximální výkon 7400 MB/s, resp. 5000 MB/s. Virtuálně vystaveny budou i dva produkty ADATA z limitované edice k 21. narozeninám, ACE DDR5 6400 a LEGEND 850. Oba produkty, opatřené barevnou grafikou německého designéra Mistera Freda, budou vyrobeny v omezeném množství 500 kusů.MERAVERSE Virtuální událost 1: ADATA Day – 3. května 2022
MERAVERSE Virtuální událost 2: Představení produktů ADATA & XPG – léto 2022

Více informací naleznete na: https://meraverse.adata.com