ViewSonic je generálním partnerem akce EduTek 2023 – Konference o technologiích ve vzdělávání

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, oznamuje, že je generálním partnerem série konferencí o technologiích ve vzdělávání EduTek 2023. Konference představují jedinečnou příležitost pro ředitele, učitele a ostatní zájemce, kteří se chtějí dozvědět více o efektivním využití ICT ve vzdělávání.  Tématem bude „Jak na digitální kompetence?“ a značná část bude věnována i robotice. Konference se bude konat 17. května v Brně a 18. května v Praze.

„ViewSonic je světovým lídrem v oblasti audiovizuálních služeb již více než tři desetiletí. Pevně ​​věříme, že můžeme spolupracovat s pedagogy, abychom dosáhli udržitelného úspěchu a lepších výsledků učení. Naše značné zkušenosti nás hodně naučily o skutečných výzvách a potřebách lidí, se kterými pracujeme,“ říká Matúš Výbošťok, Country Sales Manager pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Srbsko ze společnosti ViewSonic.

V průběhu konference budou postupně otevírána témata potřeby vzdělávání se v oblasti prudkého technologického vývoje v souladu s RVP (rámcovými vzdělávacími programy). Krajští metodici a IT Guru se se všemi účastníky podělí o zkušenosti při zavádění nového RVP. Prostor bude samozřejmě i na otázky.

V rámci akce budou rozebrány i okruhy jako rozvoj kompetencí pedagogů, virtuální realita a AI, robotika, kyberbezpečnost, cloud computing či možnosti vzdělávání ve 3D prostředí. Vše bude doprovázeno příklady z praxe. Opomenuty nebudou ani nejnovější trendy nebo novinky z Bett 2023.

Účast na semináři je zdarma, je nutné se však předem registrovat.

Konference se bude konat v těchto termínech:
▪ Brno 17. 5. 2023
▪ Praha 18. 5. 2023

Pro koho je konference určena:
▪ pro učitele ZŠ a SŠ
▪ pro ředitele škol
▪ pro koordinátory ICT a preventisty
▪ pro ICT a KB odborníky se zájmem o vzdělávání

Tematické okruhy konference:
▪ Digitální kompetence
▪ Kybernetická bezpečnost a prevence
▪ Digitální technologie
▪ Nová informatika

Více informací naleznete na EduTek.cz