Společnost ADATA představí na veletrhu Computex 2023 nové produkty

Společnost ADATA Technology, výrobce vysoce výkonných modulů DRAM, produktů NAND Flash, mobilního příslušenství, herních produktů, elektrických pohonných jednotek a průmyslových řešení, oznamuje, že se společně se svou herní značkou XPG zúčastní největšího světového počítačového veletrhu v Tchaj-peji, Computex Taipei, ve dnech 30. května až 2. června 2023. Společnost ADATA jako lídr v oboru pokračuje v realizaci filozofie značky “Innovating the Future” (Inovace budoucnosti) prostřednictvím svého podnikání. Kromě poskytování nových technologických produktů a řešení se společnost ADATA rovněž zavazuje podporovat udržitelný rozvoj společností.

Pro realizaci letošního tématu “Xtreme Future Leader – Infinite Innovation” využila společnost ADATA nové technologie k uvedení nových produktů, které jsou trvale udržitelné a mimořádně inovativní, včetně nejvýkonnějšího SSD disku Gen5, špičkového paměťového modulu CXL (Compute Express Link), paměťového modulu CAMM (Compression Attached Memory Module), zdroje napájení XPG (XPG FUSION 1600W) a profesionálních průmyslových řešení.

Předseda představenstva společnosti ADATA Simon Chen říká: „Pandemie změnila životní styl lidí, ale naše odhodlání pokračovat ve využívání technologií k vnášení změn do inteligentního života se nikdy nezměnilo. ADATA implementuje ESG a těší se na rozšíření myšlenky udržitelnosti prostřednictvím svých produktů. Dne 30. května, ať už se veletrhu zúčastníte online nebo offline, můžete zažít ohromující inovace, které vám přináší celá řada nových produktů ADATA.“

ADATA představuje patentované bezkonkurenční chlazení pro jednotky SSD a zároveň je lídrem na poli pamětí DDR5

Společnost ADATA zaměřuje svou pozornost na řešení odvodu tepla, která splňují specifikace nové generace, a uvedla na trh Project NeonStorm a ADATA LEGEND 970, dva SSD disky Gen5, které jsou vybaveny patentovanou konstrukcí odvodu tepla. Project NeonStorm je dokonalou kombinací hliníkové slitiny, vodního chlazení a dvou ventilátorů, které vytvářejí neuvěřitelné chlazení. LEGEND 970 zlepšuje účinnost rozptylu tepla díky použití extrudovaných hliníkových žeber a ventilátorů velkých rozměrů. Jak Project NeonStorm, tak LEGEND 970 využívají přenosové rozhraní PCIe Gen5 x4 s rychlostí sekvenčního čtení 14 000/12 000 MB/s, resp. 10 000/10 000 MB/s, a podporují nejnovější platformy Intel a AMD. Externí SSD disk SE920 získal v roce 2022 ocenění Red Dot Design Award za patentovanou technologii odvodu tepla s exkluzivním výsuvným pouzdrem a mikroventilátorem. Je vybaven přenosovým rozhraním USB4 nové generace, které dokáže zajistit rychlost čtení až 3 800 MB/s.

S rychlým rozvojem umělé inteligence a strojového učení se efektivnější ukládání dat stalo důležitým trendem v průmyslových aplikacích. Společnost ADATA je lídrem v tomto odvětví a uvádí na trh paměťový modul CXL (Compute Express Link), který pomáhá serverům rozšířit kapacitu paměti až na 16 TB a zlepšuje hardwarová omezení AI a HPC. CAMM (Compression Attached Memory Module) je paměťový standard nové generace. Toto zařízení systémového paměťového modulu je o 57 % tenčí než tradiční SO-DIMM, což účinně snižuje spotřebu energie a zlepšuje odvod tepla. Je vhodný pro notebooky a malé počítače. DDR5 8400 MR-DIMM je dvouřadý paměťový modul s nejnovější generací datové vyrovnávací paměti, který zdvojnásobuje kapacitu přenosu dat a zrychluje celkovou provozní účinnost paměťového modulu.

Vstříc zelené budoucnosti

S cílem podpořit ochranu životního prostředí a udržitelný provoz uvedla společnost ADATA na trh tenký externí pevný disk HC300 ECO a flash disk UC310 ECO, které byly z velké části vyrobeny z PCR materiálů (Post-Consumer Recycled). Výrobní proces HC300 ECO účinně snižuje emise oxidu uhličitého spojené s výrobou o 48 %. Všechny produkty řady ECO jsou ve snaze o další snížení uhlíkové stopy vyráběny z místních zdrojů. Řada ECO používá obaly, které získaly certifikaci FSC (Forest Stewardship Council) a jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí, a to jak zvenčí, tak zevnitř. ECO je produktová řada ekologického konceptu úložišť společnosti ADATA, která zavádí principy ESG do praxe.

Společnost ADATA se i letos hlásí k duchu “Build to Create” a navrhuje komplexnější řešení pro tvůrce obsahu. Paměťová řada ACE získala ocenění Japan GOOD DESIGN Award 2022 na základě designového konceptu jednoduchých soustředných kruhů, s vysoce kvalitním hliníkovým chladičem šedé barvy a fantastickým nanotiskem s jedinečnou technologií povrchové úpravy. Paměť LEGEND 960 MAX rovněž získala ocenění 2022 Japan GOOD DESIGN Award. Využívá přenosové rozhraní PCIe Gen4 s rychlostí čtení a zápisu až 7 400/6 800 MB/s, je k dispozici ve vysokokapacitním formátu 4 TB a může rozšířit systémové úložiště herní konzole PS5. Kromě toho se každá produktová řada může pochlubit novými produkty, které jsou považovány za špičku v oboru. Kromě paměťové karty SD 7.0 Express, která získala ocenění 2023 Best Choice Award, byly na trh uvedeny také paměťové karty SD 7.1 microSD Express a SD 8.0 Express s rychlostí čtení a zápisu až 1 600/1 300 MB/s. Flash disk UE800 Type-C nabízí rychlost čtení a zápisu 1 000 MB/s, což z něj činí nejrychlejší flash paměť v oboru.

Zažijte špičkový výkon herní značky XPG

Značka XPG představí celou řadu nových výkonných produktů XTREME, čímž demonstruje svůj závazek vůči hráčům a investice do nich. Nejvýznamnějším novým produktem XPG je napájecí zdroj XPG FUSION 1600 TITANIUM, který společně vyvinuly značka XPG a společnost Delta Electronics. Tento zdroj má patentovaný planární transformátor a GaN řešení, obsahuje dva konektory 12VHPWR (12+4), podporuje plně digitální ovládání prostřednictvím softwaru XPG PRIME a poskytuje přizpůsobitelné monitorování dat. Kromě tohoto produktu bude XPG na veletrhu vystavovat celou řadu napájecích zdrojů kompatibilních se standardem Intel ATX 3.0: CYBERCORE II, CORE REACTOR II a KYBER.

Značka XPG rovněž představila Project Zeus. Pro potřeby chytrých pracovních stanic s umělou inteligencí nové generace vytvořilo XPG ve spolupráci s firmou Cybenetics jeden z nejvýkonnějších systémů na spotřebitelské úrovni, jaký byl kdy vytvořen. Project Zeus je otevřená pracovní stanice se špičkovými specifikacemi ATX. Díky napájení XPG FUSION, nejlepšímu digitálnímu zdroji ATX3.0 na současném trhu, bude Project Zeus schopen provozovat až čtyři grafické karty RTX4090 současně, aby vyhověl pokročilým potřebám vývoje a výkonu AI. Výkon v reálném čase byl analyzován prostřednictvím ATX desky Powenetics ve spolupráci se společností Cybenetics.

XPG na veletrhu představí své nové herní šasi BATTLECRUISER II SUPER MID-TOWER se čtyřmi skleněnými panely, které návštěvníkům umožní jasně vidět jeho vysoce výkonný vnitřek a krásný design. Po nejprodávanějším modelu VALOR AIR uvedlo XPG na trh také herní skříň VALOR MESH. U komponent to však nekončí. K vidění budou i nové systémy. XPG nedávno uvedlo na trh notebooky řady INTEL i AMD. Pro uživatele notebooků INTEL je určen model XPG Xenia 15G vybavený procesorem Intel Core i7-13700H 13. generace a grafickým procesorem NVIDIA GeForce RTX 4070. Mezitím je model XPG Xenia 16P vybaven procesorem AMD Ryzen 9 7940HS a grafickou kartou AMD Radeon RX 7600M XT.

Na veletrhu bude zřízen speciální tematický prostor pro ambasadorku značky XPG, Meru. V této sekci si budete moci prohlédnout celou řadu designových produktů v barvách živých korálů a kompletní sadu herních periferií s motivem Mery. Mera se také objevuje na řadě produktů napříč odvětvími, kde demonstruje svůj jedinečný styl a šarm. Během výstavy se můžete seznámit s nejnovějšími produkty XPG a vyzkoušejte nejnovější žvýkačky XPG pro e-sport s příchutí modrého hroznu či čokoládové tyčinky CITY NO.1.Odborník na vestavná úložiště a vysoce oceňovaný specialista v oblasti integrace hardwaru a softwaru

 

Společnost ADATA je hluboce ponořena do trhu průmyslových aplikací a disponuje profesionálním a nezávislým týmem pro výzkum a vývoj firmwaru, který se snaží vyvíjet firmware, který podporuje nejnovější specifikace a zároveň je vysoce přizpůsobitelný. Na veletrhu Computex bude společnost ADATA vystavovat řadu vestavných paměťových produktů s exkluzivní technologií a firmwarem, které plně zvyšují odolnost, bezpečnost a spolehlivost a splňují požadavky různých vertikálních aplikací. Technologie A⁺ SLC společnosti ADATA posunula P/E cykly 3D flash paměťových produktů na 100 tisíc a společnost jako první představila řadu SSD disků a paměťových karet CFast pro průmyslové použití, které poskytují ekonomická řešení s delší životností pro různé průmyslové aplikace. Pokud jde o zabezpečení dat, průmyslové produkty ADATA podporují 256bitovou technologii šifrování dat AES, splňují specifikace TCG OPAL a odolávají síťovým útokům, přičemž zvyšují bezpečnost. Pokud jde o spolehlivost, je k dispozici mechanismus opravy chyb LDPC ECC, který dokáže automaticky detekovat a opravovat chyby a zajistit tak věrnost přenosu dat. Kromě toho se produkty ADATA vyznačují také širokou teplotní odolností (-40 °C až 85 °C).

Zanechte komentář a hrajte o ceny

Společnost ADATA současně od 30. května zahajuje online výstavu COMPUTEX Digital, která poskytne spotřebitelům po celém světě možnost seznámit se s inovativními produkty ADATA bez ohledu na časové pásmo a regionální omezení. Kromě toho společnost ADATA spustila akci “Towards Infinity” pro šťastné losování. Pokud na webových stránkách akce zanecháte svůj názor týkající se produktu, budete mít možnost vyhrát nejnovější ekologický externí pevný disk HC300 ECO, extrémně výkonnou herní paměť CASTER RGB DDR5 nebo vysokorychlostní externí SSD disk SE900G.

Podrobnosti naleznete na: https://event.adata.com/computex2023/en

Informace o stánku ADATA na veletrhu Computex 2023

Místo: Tchaj-pej Nangang Exhibition Center, Hala 1, 4. patro

Číslo stánku: L0810

Termín konání: 30. května – 2. června, 09:30 ~ 17:30

ADATA Computex Digital 2023 – Informace

Doba trvání akce: 30. května – 14. června

Webové stránky akce: https://event.adata.com/computex2023/en